דנה מגלה איך זה להזמין מוולט ביום גשום וסוער

דנה רוזנפרב,

חזרתי לביקור מולדת, והבאתי איתי את החורף של בוסטון – גשם, גשם ועוד קצת גשם. השילוב של החורף הזה, המשפחה שלא ראיתי כבר כמה חודשים והג׳ט לג הקל, יצר בעיה – לא הספקתי לקפוץ לסופר. אני ויונתן בן הזוג רעבים אבל הדירה של יונתן, שלא יודע לבשל אפילו חביתה, נטולת מרכיבי מזון מכל סוג שהם. נמצאו רק חצי צנצנת נוטלה, חבילת גבינת מוצרלה בת 4 חודשים שנהפכה לכחולה מרוב עובש וגזר שהצטמק במקרר – לא בדיוק ארוחה מעוררת תיאבון.

חדר אוכל במשלוח של וולט

אז מה עושים? מזמינים מוולט!

התלבטנו הרבה מאיפה להזמין – לי התחשק המבורגר, וליונתן התחשקה פסטה. ידענו שגם אחי הקטן יקפוץ לביקור והוא תמיד בקטע אסיאתי, ורצינו גם איזה קינוח נחמד וקליל, ומשהו לנשנש בהתחלה. תוסיפו לכל זה את מזג האוויר והגשם, שהנחנו שיעכב את המשלוח, והחלטנו להזמין ממסעדת ״חדר אוכל״.

ציקן קארי של חדר אוכל

האוכל הגיע חם, ובול בזמן! החלטנו להזמין המבורגר מדיום בשבילי עם סירות תפוחי אדמה, פסטה פיטריות וערמונים ליונתן, צ׳יקן קארי עם אורז לבן לאחי, מנת ילדים של שניצלונים עם פירה כנשנוש לכולנו, ושושנת תפוחי עץ לקינוח. את ההזמנה ביצעתי באפליקציה של וולט מראש לשעה 8, והיא הגיעה בשעה 7:55 כשהאוכל עדיין חם, וואלה שיחקו אותה! האוכל גם היה ארוז נהדר: הקציצה של ההמבורגר בנפרד מהלחמניה והירקות ובדיוק במידת העשייה הנכונה והפירה בנפרד מהשניצלונים שאפילו הגיעו פריכים.

עזבי שטויות, איך הטעם?

ההמבורגר לא היה ההמבורגר הכי טוב שאכלתי בחיי, אבל בהחלט היה טוב מאוד – הבשר היה טעים ורך, צלוי כהלכה ובמידת עשייה הנכונה, הירקות היו טריים וגם האיולי הירוק שמגיע מרוח על הלחמנייה הוסיף לתענוג החם. יחד עם סירות תפוחי האדמה המתובלות מדובר במנה שווה וטעימה.

ההמבורגר של חדר אוכל במשלוח וולט

הפסטה הגיעה אלדנטה ובשרנית עם רוטב טעים והרבה פיטריות וערמונים, הקארי היה מתובל בול במידה ומנחם בדיוק למזג האוויר החורפי. מנת הילדים, שהפכה לנשנוש כראשונה עבורנו, הייתה טעימה – הפירה החלבי היה מוצלח, והשניצלונים היו פריכים כמו ששניצלונים צריכים להיות.

חדר אוכל - שושנת תפוחי עץ

וסוף סוף הגיעה שעת הקינוח – מתוק, מנחם, כיפי ומושחת. סיומת נהדרת לארוחה שכזו.

אז תכלס – שווה או לא?

תשמעו, הכל הגיע כמו שצריך, חם, טעים ובזמן למרות הסופה והרוחות שהיו בחוץ. התפריט המגוון מהווה פתרון טוב לקהל שכולל יותר מרק חובבי בשר והמבורגרים ונהנו ממנו מאוד, אז שווה וכדאי!

שם: חדר האוכל. כתובת: שאול המלך 23, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פתיחה: א'-ה' וש' 12:00-24:00, ו' 11:30-24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי