וולפנייטס לילינבלום – הזיכרון מאכזב את יאנה קוקס שמדווחת מהשטח

יאנה קוקס,

שעת לילה מאוחרת גרמה ליאנה לקפוץ לסניף וולפנייטס לילינבלום בת"א ולרדת על המבורגר ספיישל, היא חזרה מאוכזבת עם זיכרון וגעגועים לעבר.

Wolfnights Special של וולפנייטס לילינבלום, ת"א

אתם מכירים את זה – שעת לילה מאוחרת, הבטן מקרקרת ומה לעשות צריך להקשיב לבטן. בתור כתבת של קהילת המבורגר ישראל, אין יותר מדי ברירה ואני מחויבת לבדוק כל המבורגריה והמבורגריה. מה חשבתם? שבשעה כזאת אני אלך לשווארמה רחמנא לצלן? או אולי איזה פלאפל?! ברור שלא! בשבילי יש רק אופציה אחת וזו הקציצה האלוהית הקרויה המבורגר. אז בלי יותר מדי משחקים ובלי לחשוב פעמיים בחרתי בוולפנייטס לילינבלום, כי זה היה קרוב וכי ממה שזכרתי הקציצה שלהם טובה ומשביעה. מוולפנייטס יש לי זיכרונות טובים עוד מהתקופה שהם נקראו וולפגנג. בזמנו, המנות היו טיפה קטנות, אבל הכל היה מוקפד – מהלחמנייה הפריכה, דרך הרטבים ועד לצ'יפס המעולה. אך אבוי – לא עוד! נפלה עטרת ראשנו ועצבות על פנינו בעקבות החוויה שעברנו בוולפנייטס לילינבלום. כבר מזמן מדברים על כך שוולפנייטס התדרדרו, אז הנה דיווח עדכני מהשטח (אני מוכנה להקריב את עצמי עבורכם קוראי הנאמנים, גם במחיר של קציצה מאכזבת, רק כדי שתדעו מה קורה בשטח).הקציצה של וולפנייטס לילינבלום

אז מה היה לנו שם?

הזמנתי המבורגר בקר וטלה עם רוטב מיונז ושום קונפי, גבינת אמנטל ובייקון (49 ש"ח). ההמבורגר לא גדול, בערך 200 גרם והכי חמור – הם לא שאלו אותי מה מידת העשייה הרצויה (!) פשע חמור בהחלט. קיבלתי קציצה שיצא סביב המדיום. הלחמנייה הייתה רטובה ולא טעימה, אם היה רוטב בהמבורגר, אז לא מצאתי אותו, הקציצה בפני עצמה דווקא הייתה סבבה, טעם מעושן נעים מאוד, אבל לא היה לה טעם דומיננטי בהמבורגר. הצ'יפס היה קריספי, זהוב וטעים, בכל מקום אחר הוא יכול להיות נהדר, אבל הזיכרון של הצ'יפסים הדקים והיפים של וולפנייטס-של-פעם סירב להרפות ואיכשהו יצאתי מאוכזבת מצ'יפס מאוד טעים.

וולפנייטס לילינבלום - מאכזב

סיכום החוויה

מדובר פשוט בנפילה, מקום ששמרתי לו חסד נעורים ומילא פינה אצלי בזיכרון ובקיבה – נכשל, איכזב ואיפילו ביאס. בקיצור ולעניין, רם אם יש לכם מכונת זמן הייתי ממליצה על וולפנייטס לילינבלום, אים אין לכם מכונת זמן (במקרה) אזו לכו לכל מקום אחר.

*** המסעדה נסגרה ***