האם אחד ממומלצי העיר מצליח לרגש גם במשלוח?

יובל שקולר,

יצא לי כבר לכתוב פה על וולט מספר רב של פעמים – ואתם כבר בטח יודעים שזה לא מאכזב. לכן, שבת בצהריים, חברים קפצו אלינו לדירה ולא היה לנו כח לבשל שום דבר – ישר פתחנו את האפליקציה וחיפשנו משלוח. כשנתקלתי בבנץ, ההמבורגר הידוע מפלורנטין, ידעתי שזה אחד המקומות הטובים בעיר ולכן החלטנו לנסות.

בנץ, ההמבורגר של פלורנטין במשלוח

אז מה בתפריט?

כולנו הלכנו על בנץ קלאסי – ״קציצה מבשר טרי (מיושן) שרואה רק גריל, בלחמנייה רכה עם איולי ברביקיו של בנץ, עם רוקט עגבנייה ובצל ורוד״. בגזרת התוספות כל אחד הלך על הפייבוריטס שלו, מבין: גבינת צ׳דר, בצל מקורמל, ריבת בצל ובייקון (אמיתי!). לצד ההמבורגרים הזמנו צ׳יפס, צ׳יפס בטטה וצ׳יפס שום (יהה!). קצת פחות מ-40 דקות מרגע ההזמנה דרך WOLT, והתחלנו לטרוף!

צ'יזבורגר של בנץ במשלוח

אז איך היה?

נתחיל מהדברים הטובים – הביס עצמו היה נהדר. הבשר טעים מאוד, הגיע במידת עשייה טובה (איפשהוא בין מדיום למדיום וול) וסה״כ כולם נהנו. בלטו במיוחד התוספות ששידרגו כל המבורגר, במיוחד הבצל המקורמל שהיה ממש מעדן (בצל רך וטעים) והבייקון האמיתי שאומנם לא היה קראנצ׳י (בכל זאת עבר זמן) אבל ממש הוסיף לטעם. יחד עם זאת, ניכר שבנץ עדיין לא מככבים במשלוחים. כל ההמבורגרים היו עטופים בניילון ולכן הלחמניות היו ממש מושיות (וגם נראו מעוכות כאילו עבר עליהם יום קשה). האכזבה האמיתית הגיעה מהתוספות, שהגיעו בסתם שקית ולכן ממש לא שרדו את המשלוח – הצ׳יפסים היו קרים, רכים ובגדול – מאכזבים.

תענוג במשלוח - בנץ

הקינוח האולטימטיבי

בתור חובבי קינוחים לא יכלנו לסרב לקינוח היחיד שבנץ מציעים – קראק פאי (אם אתם לא יודעים מה זה – תתביישו). זאת הייתה הפתעה ענקית, הקראק פאי היה לא מתוק מדי וממש מעולה, הוא היה רך בדיוק במידה וכל ביס יחד עם הקרם פרש היה פשוט מעדן. לא חשבנו שהקראק פאי יהיה כ״כ ממכר והוא בהחלט נותן פייט לקראק פאייז המוכרים בעיר (כן מגזינו אני מדבר עליכם).

קראק פאי מדהים של בנץ

לסיכום

סה״כ נהנו. הלחמנייה והצ׳יפס איכזבו, התופסות והקראק פאי כיכבו וסה״כ הייתה אחלה ארוחת צהריים. אם בנץ ישדרגו את האריזות של האוכל יש מצב שהמשלוח יהיה מוצלח יותר וגם במשלוח הוא יהיה אחד הטובים בעיר. לבנתיים, אני אעדיף לתת קפיצה לפלורנטין 🙂

שם: Benz. כתובת: ידידיה פרנקל 4, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 12:00-24:00, ו' 12:00-18:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי