קאסטל – אלעד לקח הפסקה מהמבורגרים וליקק את האצבעות

אלעד גור-אריה,

די! אני לא יכול יותר! אני כמו האפרוח בשיר המפורסם מ'פרפר נחמד'. ביום ראשון – גרעינים וזרעונים. ביום שני – גרעינים וזרעונים. רק שאצלי מדובר בהמבורגרים. עם או בלי צ'יפס. מדיום וול, בלי חסה ועגבניה. די! אני רוצה לנסות משהו אחר! מספיק! התייעצות עם ק', האורח הקבוע של הטורים שלי, העלתה אופציה אחת ראויה. מסעדת קאסטל באשדוד! אתם לא מתבלבלים, אכן מדובר באשדוד. כפי שאתם שמים לב, אני אוהב לברוח מהמטרופולין הסואן של תל אביב-יפו ולחקור מקומות אחרים. זה טוב לכולם. ק' ואני מתאווררים קצת מהחמצן התל אביבי, ומקומות חדשים מקבלים אור זרקורים. במסעדת קאסטל כבר אכלנו בעבר. אנחנו באים לשם בזכות דיל שתמיד קולע למטרה – 700 גרם אנטרקוט, חתוך ל-2 נתחים של 350 גרם כל אחד, מוגש עם תוספת וסלט ב… תחזיקו חזק, אבל חזק מאוד – 120.00 שקלים חדשים בלבד! אז… נכנסנו לאוטו ויצאנו לדרכנו!

מסעדת קאסטל באשדוד – נעים להכיר

מאוד קל להגיע למסעדה. נוסעים על כביש 4 לכיוון דרום, ובמחלף 'עד הלום' נכנסים לאשדוד ונוסעים ישר עד הכיכר/גשר בכניסה לסיטי. המסעדה מצד ימין. נכנסנו והובלנו לשולחן. המזגן עבד בצורה פנטסטית (בשביל יום של 45 מעלות ו-85% אחוזי לחות). לשולחן הוגשה צלוחית בוטנים (לא קלופים) וצלוחית חמוצים. התפריט הוגש, ולמרות שידענו לשם מה באנו, עלעלנו בתפריט כדי ללמוד קצת על המנות הנוספות. יש מבחר לא רע של פירות ים ומבחר עצום של בירות – מהבקבוק ומהחבית – מחולקות לפני מדינות. האווירה במקום משפחתית ואכן הקהל מורכב ממשפחות ומקבוצות של חברים שבאים לאכול.

שניצל מסעדת קסטל

מנות ראשונות

למנות הראשונות הזמנו את החציל המטוגן ואת הצ'יפס בולגרית. החציל המטוגן הוא חציל שלם, שמתובל היטב, נעטף בפירורי לחם ומטוגן כמו שניצל. המנה מוגשת על צ'יפס חם. תענוג בכל ביס! חוסל תוך פחות מ-2 דקות.צ'יפס בולגרית של קסטל

המנה השנייה – צ'יפס בולגרית – היא משהו שקשה להסביר אותו. או שתאהבו את המנה, כי באמת שהשילוב של בולגרית חצי-מותכת (בגלל החום של הצ'יפס) וצ'יפס פריך הוא מיוחד ולא מתאים לכך חך. אני אישית מאוד אהבתי את המנה, אבל היא ענקית. היא מנה ראשונה פלוס פלוס פלוס ואפשר בהחלט לשלב אותה כתוספת למנה העיקרית. מודה באשמה, לא הצלחנו לחסל את כל הצלחת.

אנטריקוט לשניים

למנה העיקרית לקחנו את ה'קבוע' שלנו – אנטרקוט במשקל 700 גרם, מדיום וול, שהוגש עם פלחי תפוחי אדמה מטוגנים כמו שניצל, סלט (עגבניות שרי, בצל אדום, חסה ורוטב). ק' לקח את הנתח שלו, אני את שלי ויאללה למשימה. לחסל את הכל מבלי להשאיר פירור. הבשר היה נימוח, ושילב את הטעם של הצריבה מבחוץ והטריות של הבשר מבפנים. בהחלט אחד האנטרקוטים הטובים שיצא לי לאכול. גם המחיר היה טעים לי מאוד. יחד עם 1/2 ליטר 'הובגובלין', ומוזיקה טובה ברקע, אפשר היה לומר שהגענו למנוחה ולנחלה. אפשר ללכת לישון!אנטרקוט 700 גרם של מסעדת קסטל

לסיכום חווית קאסטל

שווה להיכנס לאוטו, עדיף במס' נוסעים זוגי, ולנסוע למסעדת קאסטל. אווירה מקסימה, שירות אדיב, מנות מושקעות ומחירים שפויים, שלא תמצאו כמותם במרכז הארץ. לא סתם המסעדה מוכרת בקרב תושבי אשדוד. בשבתות המקום די עמוס. ממליץ לכם, בחום, ללכת ערב אחד בתחילת השבוע (בימי ראשון סגור) וליהנות מארוחה טובה עם חברים.

שם: קאסטל. כתובת: העצמאות 85, אשדוד. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 17:00 – 0:30, ה' 17:00 – 1:30, ו' 13:00 – 1:30, ש' 13:00 – 0:30.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי