בדקנו האם הסניף המחודש של צ'יפסטאר סוף סוף מביא את הבשורה לישראל?

אלעד גור-אריה,

לאחר פתיחה וסגירה לצורך רה-ארגון, חזרה צ'יפסטאר ונפתחה מחדש ברח' אבן גבירול בתל אביב-יפו. הגעתי לבדוק מה התחדש, מה בתפריט ואיך זה יכול לעזור לכם, קרניבורים שלי, להתגבר על המאנץ'.

צ'יפסטאר אבן גבירול זה תענוג

צ'יפסטאר מודיעה – הצ'יפס הוא העיקר

אנחנו עם שאוהב צ'יפס. לפעמים הבשר הוא התוספת לצד הצ'יפס. יש את הצ'יפס שאמא חותכת ומטגנת, ויש את הצ'יפס המפורסם של הבורגראנץ' (שכבודו במקומו מונח), גם יומנגס מפורסמת בצ'יפס שלה (וחלק יגידו שזה בערך הדבר היחידי שטוב שם), אבל תמיד הצ'יפס ליווה את הסצינה הקולינרית בישראל כתוספת, ולא כמנת נשנוש מובילה. באירופה, ובעיקר בהולנד, הדבר שונה, ושם ניתן לקנות מנת צ'יפס בקונוס ניר, ועליה רטבים שונים ומשונים, ובראשם המיונז והויניגרט. האם ישראל מוכנה באמת למאנץ' האירופאי?

צ'יפסטאר, הרבה צ'יפס

מה מיוחד בצ'יפס של צ'יפסטאר?

הרשת משתמשת בזן תפוחי אדמה יבש במיוחד, מה שאומר שלאחר הטיגון, אין כתמי שמן על הנייר, והוא נשאר יבש. גם האצבעות נשארות יחסית יבשות וניגוב קל במפית מאפשר לחזור ולהתעסק בטלפון הנייד. קל להחזיק, כיף לאכול. הצ'יפס? קראנצ'י מבחוץ, רך מבפנים, כמו שצ'יפס צריך להיות. בזיקה של מלח, והמנה מושלמת לשלב הבא – הרטבים.

הצ'יפס של צ'יפסטאר - מינימום שמן, מקסימום טעם

רטבים, רטבים בכל מקום. חריף? יש, מלוח? יש, שוקולד עם סוכריות יום הולדת? תתפלאו, אבל יש. כל אחד והמאנץ' שלו (ובתל אביב-יפו, מאנץ' זה 24/7). המגוון עצום ומטורף, וכל אחד יכול להתענג לו על קשת טעמים מופרעת ומסוגננת. אישית אהבתי מאוד את השום-שמיר ואת החלפיניו, אבל כל שאר הרטבים שנדגמו היו ברמה גבוהה וטובה מאוד, החל מהקטשופ והמיונז הכה-מוכרים, דרך רוטב קארי ואפילו רוטב שזיפים חמוץ-מתוק וסריראצ'ה. בהמשך ייכנס גם רוטב מייפל לתפריט. שחיתות? אכן.

צ'יפסטאר - צ'יפס עם רוטב שוקולד טעים

ואם הצ'יפס לא מספיק…

זוכרים את 'פלטת המטוגנים' המפורסמת של אולמות הבאולינג? זאת שמגיעה אליכם עם כדור נגד צרבת ע"ח הבית? אז גם פה יש גרסה קצת יותר הגונה וראויה, שכוללת צ'יפס ונקניקיה (מרגז או עגל), שמיוצרות במיוחד לרשת על ידי שרקוטייר מומחה. אם חשבתם שהרטבים הולכים נהדר עם הצ'יפס, נסו גם עם הנקניקיות. שלמות! זרקתי גם חופן חלפיניו כבוש על הכל, ואכלתי את זה כך. הכבישה מעדנת מעט את החריפות של החלפיניו, וזה היה נהדר!

צ'יפסטאר ונקניקיה - שילוב מעולה

יאללה להתנפל

בימים הקרובים הסניף של צ'יפסטאר יפתח באופן מלא, ועוד סניפים באופק. זה מעולה 'לסגור פינה' של רעב, כשלא בא לכם ארוחה מלאה, ובלי קשר, צ'יפס לא דורש שתהיו רעבים. צ'יפס הוא כמו קינוח, אף פעם לא אומרים לו לא.

*** המסעדה נסגרה ***