הפתרון של דנה לקרניבור המצוי בימי הקורונה

דנה רוזנפרב,

מה עושים כשהקורונה מתפרעת לה בחוץ, חלק מהקרניבורים בחבורה בקבוצת סיכון, אבל יש חשק עז לארוחת בשרים מעושנים ועסיסיים, כאלו עם ריח משכר של עישון שגורם לפה לרייר? או, שאלה טובה!

בצ׳ופ צ׳ופ נתקלנו במקרה בשיטוט באתר הקהילה

שיטוט קצר באתר של burger-il.com ונתקלנו בצ'ופ צ'ופ –  בשר מעושן שמגיע עד הבית, וכל שנותר הוא להכניס לתנור ולאכול? Bring it on!

המעושנים של צ'ופ צ'ופ הוד השרון

מבט קצר באתר, והחלטנו להזמין בריסקט (22₪ ל-100 גרם), אסאדו (22₪ ל-100 גרם), וקצת ספייריבס טלה (25₪ ל-100 גרם), והמתנו ליום שישי בו מגיעים המשלוחים.

צ'ופ צ'ופ הוד השרון, מעושן ונהדר

יום שישי הגיע, והוא בא בדיוק בזמן!

הבשרים הגיעו, עטופים באריזת ואקום שמתאימה למי שרוצה לאפסן במקפיא לעתיד – אבל זו בהחלט לא הייתה התוכנית שלנו. בהוראות נאמר לנו להכניס לתנור, מכוסה, ל-3 שעות, על 140 מעלות, ואנחנו ילדים טובים אז הקשבנו. וחיכינו. כעבור 3 שעות, כשכל הבית מריח כמו מעשנה, וכל 5 דקות כבר בודקים את השעון, התחלנו בחגיגה.

צ'ופ צ'ופ הוד השרון, בשר מעושן ונהדר

שמעו, פשוט וואו

האסאדו היה כל כך רך ונימוח, הבריסקט היה עסיסי למרות שמדובר בנתח יחסית יבש, ואפילו מהטלה, שהוא ממש לא מהנתחים החביבים עלי, לא יכולתי להפסיק ולאכול. דמיינו אוכל של מסעדת בשרים הכי טובה שאפשר, אבל בבית, כשאתם בחצי פיג׳מה ולא מובכים מלהשמיע קולות עונג והתרגשות.

הבשר של צ'ופ צ'ופ הוד השרון

אז צ׳ופ צ׳ופ, שווה או לא שווה?

אני חושבת שהתמונות מדברות בעד עצמן. בתפריט נראה שאפשר גם להזמין מגשי בשר במחירים הוגנים, ונתחים נוספים שאני מתכוונת לנסות (מישהו אמר פיקאניה וחזה אווז?). אני גם ללא ספק אגיע למסעדה לביקור, כי איך אפשר לא לנסות המבורגר ממקום כזה?

שם: צ׳ופ צ׳ופ הוד השרון. כתובת: הר גילה 6, הוד השרון. כשרות: כשר. שעות פעילות:ב'-ג' וה' 11:00-23:00, ו' 11:00-16:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי