הכי לא חדשות – המקומות שנסגרו, המסעדות שחידשו ואיפה תמצאו דיל בלעדי?

אור בלאן,

איפה אפשר למצוא המבורגר חדש ומרתק? מי חוזרת ו-ב-ג-ד-ו-ל?! האם האם תל אביב אומרת לא לכשרות? איך תצננו את חום גופכם בשמש הקיץ היוקדת? מה זה בדיוק המבורגר מעושן ולמה הוא מגיע לכם בדיל בלעדי? המון שאלות, מזל שלמדור החדשות שלנו יש את התשובות! מדור החדשות של עולם ההמבורגרים, הנה מתחילים:

מהר לפני שייגמר – דיל קיץ בפורט 19!

למי שעוד לא שמע ולמי שרוצה להספיק ליהנות מסופו של הקיץ עם בירה קרה והמבורגר מצוין – הדוכן האהוב של פורט 19 יוסיף לכם שליש בירה מהחבית בכל ארוחה עסקית על חשבון המקום, למה? כי בפורט אוהבים את חברי קהילת המבורגר ישראל ואנחנו אוהבים אותם בחזרה. אז יאללה מהר לפני שתיגמר הבירה והקיץ יפנה מקומו, קפצו לפורט 19 ותשתו לרוויה. פורט 19 - במיקום נחבא

ויטרינה חוזרת לכבוש את אבן גבירול!

כן, כן, ועוד פעם כן!!! ויטרינה האהובה, היקרה והטעימה חוזרת להיכן שהכל התחיל עם סניף חדש ומחודש. מנתי משנה, הבעלים של ויטרינה, נמסר בתגובה שהוא וכל הצוות מתרגשים לחזור עם כוחות מחודשים. כמובן שויטרינה לילי תמשיך לשרת נאמנה את לקוחותיה, אבל אנחנו יודעים שחלקכם פשוט התגעגעתם לפנינה של אבן גבירול ואתם כבר ממתינים לנגוס בבאטלר המוכר והידוע, כמה מטרים מכיכר רבין. בתיאבון!

ה-צ'יפס, ויטרינה אבן גבירול

פורסם במקור בtimeout

הכשרה שנסגרה

זה לא נעים כשעסק נסגר, במיוחד כשמדובר בעסקה שמנסה לתת מענה לקהל הכשר, שבואו נודה בזה, קצת מתקשה למצוא מקומות לאכול בהם בתל אביב. הצטערנו לשמוע שבורגר פקטורי אקספרס באבן גבירול – נסגרה. המסעדה שהייתה הסנונית הראשונה ואמורה הייתה להיות יריית הפתיחה לרשת כשרה, מבית היוצר של גיא פרוביזור, סגרה את שעריה לציבור ובאחת נגוז החלום של רשת המבורגרים כשרה בלב עיר החטאים.

בורגר פקטורי אקספרס - נסגר

כשמאסטר שף זה לא מספיק

מי שזוכר את דליה אלחדף, שהשתתפה בכבוד ובגאווה בעונה השלישית של מאסטר שף, זוכר גם שהיא פתחה את מסעדת טוטומה שהביא לתל אביב טעמים דרום אמריקאים ובמיוחד את המטבח של וונצוואלה. מסתבר שאפילו שילוב כזה של אוכל מקורי וסלברטאיות סטייל ריאלטי קולינרי זה לא מספיק. טוטומה סגרה את שעריה ואנחנו נצטרך לחפש מקום אחר בשביל המבורגר בארפה אמיתית. אנחנו מאחלים לדליה היקרה בהצלחה בהמשך הדרך.

totuma - המסעדה של דליה אלחדף

פורסם במקור בוואלה!

מרינדו מציגים: מבצע חדש ובלעדי לחברי הקהילה!

איך נשמע לכם המבורגר ע-נ-ק במחיר מיוחד לחברי הקהילה? לא מספיק? צודקים! אז קבלו אותו עם עוד שלושה טופינגים(!) וכדי שלא תאכלו אותו לבד – אז יש גם 1+1 לחברי הקהילה בלבד! רשת מרינדו, הבשר מהגולן, ממשיכים לפנק את חברי קהילת המבורגר ישראל עם דיל מעושן ובלעדי בסניף מרינדו שרונה מרקט ובסניף מרינדו עין גב – 2 המבורגרים במחיר של אחד (89 ₪) במשקל 380 ג' עם לא פחות משלושה טופינגים מעולים. איך כמה ולמה? כל הפרטים בדיל המעושן של מרינדו!

סמוקי צ'דר בורגר של מרינדו שרונה מרקט

המבורגרים חדשים ומסקרנים בהוד השרון

אסיה מוניקה, מוסד ותיק ומוכר לכל תושבי הוד השרון והסביבה – יצאו בליין חדש של המבורגרים עם תוספות יוקרתיות, מוגזמות ומרתקות במיוחד! האנשים הטובים של אסיה מוניקה מבטיחים להפתיע, לעניין ולרגש אתכם עם המבורגרים לא שגרתיים שספק אם תמצאו במקומות אחרים. כתבנו אלעד גור אריה במקרה היה בסביבה וחזר לדווח על החדשים של אסיה מוניקה.

אסיה מוניקה בורגר עם שרימפס וצ'דר, צילום: גליה אבירם