הכי לא חדשות – שלל חידושים והפתעות בלתי צפויות, וגם איך צרפת נלחמת בטבעונים?

אור בלאן,

מדור החדשות הלוהט יוצא חם מהגריל עם חידושים, הפתעות והמבורגרים שטרם נראו במחוזותינו! והפעם במדור נשמע על המבורגר עם טופינג חדשני בטוקיו, על החידוש הבלתי יאומן של רשת מקדונלד'ס, על החידוש המאד יאומן והמסקרן של רשת מוזס, על המנה החדשה והקריספית של השוורים מהקריות, ואפילו מה הצרפתים חושבים על "המבורגר" טבעוני. הדקו החגורות – אנחנו מתחילים!! 

הביוקר של הבזול

כשחושבים על מקדונלד'ס לא חושבים על יוקרה, חושבים על משהו זול ומהיר שיסתום את הרעב ויהיה שם כשצריכים אותו (ולרוב זה אפילו מביך להודות שאכלתם שם). זה מקדונלד'ס, תמיד היה ככה ותמיד יהיה? אז זהו שלא. בצעד מפתיע הרשת החליטה להשיק המבורגר מבשר וואגיו יוקרתי ואפילו נטען שמדובר בקציצה שעשויה מ-100% בשר וואגיו. ההמבורגר היקרתי, שמחירו 10.75$ אוסטרלי, זמין כרגע לזמן מוגבל בלבד ורק בכמה סניפים נבחרים באוסטרליה, אז אם אתם באזור נשמח שתספרו לנו האם מקדונלד'ס הצליחו להוציא המבורגר יוקרתי?

וואגיו בורגר של מקדונלד'ס, מקור: יח"צ

פורסם במקור ב-grubstreet

השור שנותן לכן כנפיים, אקסטרא קריספי!

למי שעדןן לא שמע על בולס בורגר בקריית חיים, אז חבל מאד, כי מדובר באחד ההמבורגרים הטובים ביותר באזור חיפה – ואם זה לא מספיק אז עכשיו יש לכם עוד סיבה להגיע לקריית חיים. קבלו את ה-BFC כנפיים, שוקיים ונאגטס בציפוי פריך וממכר משגע עם אקסטרא קרנצ'יות. תתכוננו ללקק את האצבעות.הכנפיים של בולס בורגר

שובו של האומן

רשת מוזס היא רשת וותיקה עם כוכב אחד ברור – הארטבורגר. אחרי הקנייה המתוקשרת של הרשת ע"י קבוצת BBB לפני כשנה, לא ראינו יותר מדי חידושים או מהלכים רציניים מצד החתולכלב, עד עכשיו. הרשת גילתה לנו בסוד שהם עומדים להשיק מחדש את הארטבורגר האחד והיחיד במהלך מפתיעה ומסקרן כאחד. הארטבורגר של מוזס הצליח לקנות לו קהל אוהבים הדוק בקרב הישראלים והמהלך החדש של הרשת נועד להחזיר לו את הברק בעיניים (או לפחות בלחמנייה). אז מה יקרה לארטבורגר האהוב? אנחנו דואגים לשלוח כתב כדי לטעום ולדווח ונעדכן אותכם ברגע שיהיו ממצאים מהשטח.

הכלב/חתול של מוזס רוטשילד

איך אומרים המבורגר טבעוני בצרפתית?

כנציגי הקהילה הקרניבורית אנחנו גאים באוכל שלנו, לכן קשה לנו עם הניסיון (הכושל) של חברי הקהילה הטבעונית/צמחונית לגנוב מושגים מעולם הבשר לעולם ללא-בשר. לא – אנחנו לא מוכנים לשמוע על "המבורגר טבעוני", על "גבינת" קשיו, או על "סטייק לחם" ומסתבר שאנחנו לא לבד. ממשלת צרפת החליטה שיש גבול לכל תעלול ובקרוב היא תאסור על שימוש במילים מעולם החי לציון מאכלים טבעוניים. מעכשיו "המבורגר", "נקניק" או "גבינה" ישמשו רק עבור, באופן מפתיעה, המבורגר, נקניק או גבינה. חושבים להפר את החוק? צפו פגיעה שיכול להגיע עד לגובה של 300 אלף אירו. לנו נשאר רק לברך על המהלך ולקוות שבקרוב גם המחוקק הישראלי יראה לנוח לחוקק חוק מסוג זה.

mcvegan - הקציצה הטבעונית של מקדונלד'ס

פורסם במקור בYnet

הפיצה בורגר שמשגע את טוקיו!

פיצה? GOOD, המבורגר? GOOD – אז למה לא לשלב בין שניהם? במסעדת Burg Holic שבטוקיו מצאו את הטופינג המושלם להמבורגר – משולש פיצה חם מהתנור! יצא לנו לדווח פה בעבר על פיצרייה שהמציא פיצה במילוי המבורגר ואפילו על המבורגר בסגנון פיצה של מסעדת פפריקה אבל איכשהו הפתרון הפשוט של להשתמש בפיצה כטופינג עוד לא ראינו. אז פעם הבאה שאתם בטוקיו תגיעו ל-Burg Holic וספרו לנו איך החוויה.

 

פיצה בורגר של Burg Holic

פורסם במקור בsoranews24

אז זהו להפעם,ואל תשכחו – אם זה המבורגר, מעניין, חדש או בלתי שגרתי – דווחו לנו בקבוצת הפייסבוק של הקהילה או צרו קשר ונשמח לשלב את הידיעה במדור הבא!