הרשת שהצליחה להפתיע עם תפריט חדש וקינוחים

ניר רזניק,

אף פעם לא התעניינתי במיני המבורגרים. מבחינתי, מיני המבורגרים תמיד היו דרך של מסעדות לדחוף ללקוח יותר לחם מאשר בשר, אך כששמעתי שרשת בורגרים חוגגים עם סניף חדש ומנות חדשות בבנימינה הסקרנות הטבעית שלי התעוררה והייתי מוכרח ללכת לבדוק על מה המהומה.

בורגרים, טעים באריזה של מיני

סניף בורגרים בנימינה החדש עוצב בצורה מושקעת ומדובר במקום יפה עם אווירה נינוחה שהרגישה לי טיפה שונה משאר הסניפים של הרשת. הסניף נמצא במקום מרכזי בעיר והוא עבר שיפוץ מקיף שהפך אותו להמבורגריה לכל דבר, עם הרגשה נהדרת ואפילו נוף שעושה שמח. אבל באתי לפה בשביל המבורגרים, אז בוא ניגש לעניינים. עברתי על התפריט וישר שמתי לב לשני המבורגרים חדשים שאני חייב לבדוק (למענכם) – המבורגר גחלים והמבורגר ליגה (יש אפילו תוספת חדשה של חציל פיקנטי ירוק בתוספת של 2 ₪).

ההמבורגרים החדשים של רשת בורגרים

ההמבורגר הראשון שניסיתי היה ההמבורגר גחלים שעשוי מנתחי בקר ובריסקט בעישון עדין. ההמבורגר היה מצויין והטעם היה טוב, בהחלט ביחס למחיר (שזה בעצם כל הקטע של הרשת לא? לקבל מנה קטנה ושווה לכל כיס). לא הרגשתי מספיק את הטעם החדש של ההמבורגר, קצת קשה לזהות עישון עדין במיני-בורגר, ועדיין מדובר בהמבורגר טוב, לא משהו שונה לחלוטין מהמבורגר בקר הסטנדרטי של הרשת, אבל בהחלט טעים. בורגרים בנימינה - המיני-בורגרים החדשים

ההמבורגר השני שניסיתי היה ההמבורגר ליגה שעשוי מנתחי בקר בתיבול שום-קבב-רומני. ההמבורגר ליגה היה לי יותר טעים מהגחלים, והתיבול שיפר את הטעם הנפלא של הבשר, אך לדעתי האישית לא היה מספיק ממנו במנה. התיבול של המבורגר הליגה טוב, אז לדעתי אפשר לחזק את המחוזק פה (אבל לא להגזים) ולתת מהתיבול הזה עוד טיפה וזה ירים את המיני-בורגר הזה עוד רמה. עדיין מדובר בהמבורגר מצויין ובהחלט מסתמן פה כוכב חדש של הרשת.בורגרים בנימינה - הטעם החדש ברשת

ההמבורגר האחרון שניסיתי היה ההמבורגר הטבעוני. נכון, לא באתם לקרוא על תחליפי בשר דוחים, ואם זה היה המצב לא הייתי כותב עליו, אך ההמבורגר הטבעוני החדש של בורגרים הצליח להפתיע אותי. ההמבורגר היה עשוי בדיוק במידה הנכונה שמספקת חווית לעיסה מסיבית ועדיין אפשר להרגיש את העדשים ושאר המרכיבים של הקציצה. בניגוד למנות טבעוניות אחרות שאכלתי, מההמבורגר הזה באמת ונהניתי. 

מה שבצד והקינוחים החדשים

ליד המנות לקחנו סלט טאבולה טרי שנחתך במקום והוסיף רעננות לארוחה יחד עם הום פרייז רכים ומתוקים, שהם (לדעתי) מנת הצד המנצחת של הרשת. רגע – זה לא נגמר פה. הסניף המשופץ והחדש של בורגרים בנימינה מציע במסגרת התפריט החדש גם מגוון רחב יותר של רטבים והכי חשוב – קינוחים (שכמובן הולכים לקיבה נפרדת).

סלט וטבעות בצל של בורגרים בנימינה

אם משהו גרם לי להבין שדברים משתנים ברשת בורגרים, ובפרט בסניף בנימינה החדש זה הקינוחים. רול התפוחים החדש. הרול מפנק ומתקתק, משאיר טעם של עוד, אך המנה המנצחת באמת היא רול השוקולד החמים, שמ-ל-א בשוקולד חם וכל מה שרציתי לעשות זה פשוט לטרוף אותו.

בורגרים בנימינה - הקינוח

בורגרים בנימינה – לסיכום החוויה

לסיכום, סניף בנימינה הוא ללא ספק אחד המושקעים והיפים ביותר בחדש, לצד הקינוחים וההמבורגרים החדשים, שווה! 

*** המסעדה נסגרה ***