איש ההמבורגרים מדווח מיקום על ווילד-בורגר של בוקרים

ארקדי פורטנוי,

כיף לגלות באמצע הדרך שלט של בורגר סאלון יקום. כמובן שנכנסתי לסניף החדש. רשת ההמבורגרים של הבוקרים מהצפון מתקרבת למרכז בצעדי ענק. מבחינתי המשמעות היא המבורגר מבשר אנגוס שחור משובח, והפאנצ' מילוי גבינה הכי ישראלית.

ארקדי והווילד בורגר של בורגר סאלון יקום

ההמבורגר של בורגר סאלון יקום

כמובן שהזמנתי ווילד-בורגר (Wild-Burger) במילוי גבינה 220 גרם (51 ₪) עם תוספת אסאדו בצד. אף על פי שקיבלתי את תוספת האסאדו על גבי ההמבורגר ולא בצד, הייתי סלחני למדי. נשנשתי את התוספת שזכרתי לטובה מביקורי הקודם, ועברתי לאכול את ה"ווילד בורגר" במילוי גבינת הקיבוצים, גבינת נעמה השמנמנה. עד היום אני מופתע מהקונספט הפשוט אך מתוחכם הזה. ההמבורגר של בורגר סאלון יקום הגיע בלחמנייה פריכה ולא עייפה (אחד היתרונות באפייה במקום). נוכחות הגבינה בבשר הייתה שופעת מידי לטעמי ויצרה חוסר איזון. כתוצאה פספסתי  לגמרי את הטעם של הבשר המשובח ממנו התלהבתי בביקורי הקודם.

ההמבורגר של בורגר סאלון יקום

גם מידת העשייה הייתה כמעט מדויקת (זכרו: ברשת בורגר סאלון תמיד תדגישו את מידת העשייה הרצויה). לפחות בקבוקי הרטבים ניצבו זקופים לצדי, קשה שלא לחייך למראה המטבלים האהובים של חברת היינץ (Heinz), זה בהחלט מעיד על דיינר שמכבד את עצמו. הבעיה היחידה ברטבים הללו: הקפדה על ניקיונם, לצערי פקקי הפלסטיק היו מלאים בשאריות רטבים. בניגוד לביקורי הקודם, טבעות הבצל נעשו הרבה פחות טוב. משהו בהכנה היה ממש לא מדויק. מצחיק שגם הגריל-מן הזהיר אותי – היום משהו השתבש בטבעות.בורגר סאלון יקום - איש ההמבורגרים נהנה

קציצונת הבית של בורגר סאלון יקום

אם כבר אני בשטח, טעמתי גם את קציצות הבית, אלו שהוגשו עם איולי מתובל בשמיר גס (תענוג לחך הסובייטי שלי). המנה עצמה לא העיפה אותי לרקיע השישי במילים המעטות, אך משהו בביס הראשון אחז בי. טעם מאוד מוכר, של פירורים צהובים וליבה עסיסית וחמאתית הממלאת באושר את כל חלל הפה (זהירות – לוהט!). רוב הקוראים דוברי הרוסית ישאלו את עצמם ברגע זה: "רגע, האדיוט מדבר קציצה בנוסח קייב?" התשובה היא לא. הקציצות הללו עשויות בקר ולא עוף ועוברת טיגון. מצד שני הביס הזה עצר את הזמן מלכת ,ח"ח על הרעיון.

לסיכום החוויה

בעקבות הביקור המרתק בסניף בורגר סאלון יקום, אני כבר מחכה בקוצר רוח לראות איך הרשת הזאת תגיע למרכז והאם היא תצליח, יש פה המבורגר מוצלח ואיכותי במחיר מנצח.

שם: בורגר סאלון יקום. כתובת: מתחם יקום, כביש החוף. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 11:00-23:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי