שי שוורץ יצא לבדוק את המתחרה החדש בסצינת ההייטק של הרצליה

שי שוורץ,

לפני כמה שבועות, נפתח לו סניף חדש של מיט בר בורגר בלב הרצליה פיתוח. שחקן חדש ומרענן שהצטרף לתחרות על הסיבוס של ההייטקיסטים הרעבים שנועלים את המחשב כל יום בשעה 12 ורצים למצוא מה לאכול לפני שיהיה תור ארוך מדי. יצאתי לבדוק האם יש למיט בר בורגר סיכוי לעמוד בתחרות והאם יש פה משהו שיעניין את ההייטקיסט שמזמן השתעמם מהמבחר הקיים?

מיט דייט בורגר - החדש מבית מיט בר

מיט בר בורגר – זה כל מה שהייתי צריך

הגעתי למיט בר בורגר בשעה 12 וחצי. בדרך כלל בשעה הזו ההייטקיסט הממוצע יאלץ להמתין בכל מסעדה באזור לפחות 20 דקות רק כדי להזמין. התמזל מזלי והגעתי בהפוגה, תוך כמה דקות הזמנתי בדלפק צ'יזבורגר עם צ'יפס וסודה – כי האופציה הנוספת זה תרכיז לימונדה מתוק בהגזמה (58 ₪). לקחו ממני מספר טלפון והתיישבתי עד שאקבל SMS שההזמנה מוכנה. אחרי כעשר דקות, קמתי לאסוף את המנה שלי וכמו שאר המסעדות מסביב, המקום היה מפוצץ עד אפס מקום. תור של 20-15 דקות לפחות ואנשים עומדים עם מגשים ומחפשים כיסא פנוי. הנוף הקבוע של הרצליה פיתוח בשעת הצהריים, למי שנבהל מהסיטואציה.

המגשים של מיט בר בורגר

מצאתי את דרכי חזרה לשולחן, שום דבר פנסי או מתאמץ לא היה פה. המבורגר טרי עם גבינה נמסה בצורה מושלמת, ירקות טריים וצ'יפס בנדיבות – כמה שאפשר להכניס במקום שנשאר. לא התאפקתי ונגסתי ביס גדול כדי לקבל את כל הטעמים. באותם צהריים קרירים, זה כל מה שיכולתי לאחל לעצמי. הבשר טעים, מלא נוזלים שמרטיבים את הידיים והלחמנייה. והביס פשוט נימוח ונכון. הלחמנייה רכה ומתקתקה, סופגת את כל הנוזלים ומעט מתפרקת בקטע טוב. זה לא שהמנה תתפרק לכם, אבל כל הנוזלים והטעמים נספגים בלחמנייה. הגבינה נמסה כמו שצריך ומעניקה את מלוא הטעם שלה, היא משתלבת מצוין בכל הרטיבות וטעמי הבשר המתובלים היטב.

מיט דייט בורגר - עסקית שווה?

לצד ההמבורגר אפשר להזמין רק צ'יפס וסודה/לימונדה. הצ'יפס המזוגזג מרגיש מהסוג הקנוי והמתועש שמגישים גם בבורגראנץ', הוא היה עשוי בצורה טובה ובסך הכל היה לי כיף לאכול אותו. מעט קריספי מבחוץ אך שמנמן ורך מבפנים, ממולח היטב ולא חסר לי כלום. הלימונדה עשויה מתרכיז, אני באופן כללי לא שותה את זה, טעמתי רק כדי לתת חוות דעת ולטעמי זה מתוק מדי. לקחתי סודה והאמת, אני גם לא אוהב סודה. אז בסך הכל מבחינתי נשארתי צמא וחבל שאין אופציה לכוס מים – בסיסי!

ההמבורגר של מיט בר בורגר

מיט בר בורגר מתחרה ראוי?

לדעתי מיט בר בורגר הרצליה ראוי להתחרות בליגה של הוותיקות בשעות הצהריים העמוסות. המחיר מעט גבוה אבל ביחס למחירים בסביבה הוא תחרותי מאוד – 54 ₪ לעסקית או 58 ₪ עם גבינה. ההמבורגר יחסית קליל, בסיום הארוחה כלל לא הייתי כבד וזה פקטור משמעותי לארוחת צהריים. בניגוד להמבורגרים האחרים בסביבה שמכבידים על הבטן ומקשים על המשך יום העבודה. חבל שאין אופציה לקבל מים, או להזמין תוספת קצת יותר קלילה לארוחת צהריים מצ'יפס. אבל בסך הכל מקבלים פה תמורת מחיר תחרותי – המבורגר פשוט וטעים בלי התחכמויות, צ'יפס ושתייה, וחוזרים למשרד שבעים ומרוצים. אז היי הייטקיסטים, עכשיו אתם חייבים לנסות בעצמכם, בתאבון!

שם: מיט בר בורגר. כתובת: משכית 35, הרצליה. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 11:30 – 23:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי