טל ארליך מגלה המבורגר שממש, אבל ממש לא צריך שום תוספות מעליו

טל ארליך,

עצרו כולם! כן, עצרו את כל מה שאתם עושים! מצאתי לכם המבורגר טיל שאסור לפספס. סבסטיאן בהרצליה ידועים בעיקר כביסטרו מפונפן עם אוכל ושירות מצויין, ושבין השאר מכין גם את השניצל המפורסם של קפה נואר (אותם בעלים) ופירה שאפשר להרוג למענו. בביקור האחרון שלי, אחרי אינספור מנות שניצל שאכלתי במקום, עיני תפסה מנה חדשה, המבורגר 250 גרם מבשר אנטריקוט. האם ההמבורגר יעקוף את השניצל?

ההמבורגר של סבסטיאן עם פירה אלוהי

התכנסנו לחגוג יום הולדת 20 לאחותי המהממת (מזל טוב ליאורי!) ולמזלי הצלחתי למשוך את כולם אלי להרצליה. אין ספק שסבסטיאן הוא לא מקום עממי, וגם המחיר של ההמבורגר שאני הולכת להציג לא עממי, אבל הוא שווה כל שקל. לא היה הרבה זמן של מחשבה והסתכלות בתפריט, ליאור ואני ידענו בדיוק מה מזמינים פה וחלקנו חצי חצי את השניצל של קפה נואר (68 ₪) וההמבורגר של סבסטיאן (69 ₪). ההמבורגר מגיע במשקל של כ-250 ג', עם בצל מקורמל והירקות המקובלים. אפשר להוסיף עוד תוספות מעל, אבל זה כבר יצא משכנתא עם עוד 8-14 ₪ לכל תוספת, ואחרי שטעמתי את ההמבורגר עצמו, תאמינו לי שהוא לא צריך כלום.

ההמבורגר של סבסטיאן, פשוט תענוג

ההמבורגר, מה איתו באמת?

ההמבורגר והשניצל הגיעו, ועל השניצל אני באמת לא צריכה להרחיב: דק, קריספי, טעים. מעט על הצד היבש. ההמבורגר… אוי ההמבורגר של סבסטיאן. עשוי למידת מדיום, קרוב יותר למדיום רייר, נוזלים ניגרים ממנו בשפע של הנאה. לחמנייה מתוקה בדיוק כמו שאני אוהבת, רכה. בדיוק ההפך מהשניצל – דוגמא אידיאלית לעסיסיות. אספתי אותו בשתי ידיים ושמתי אותו בצד להפסקה בסימן חצי הדרך רק כדי שלא ייגמר לי כל כך מהר. צריך לנצור רגעים קטנים של אושר בחיים, במיוחד אם יש בהם המבורגר כזה.

ההמבורגר של סבסטיאן, פשוט חתיך

הקציצה היא מהסוגים שלא מותירים לך שום רצון להוסיף משהו נוסף מעל ההמבורגר, לא צריך כאן שום טעם נוסף. רק להתענג על בשר איכותי, טרי וטעים שידעו איך לטפל בו בצורה המושלמת. הפירה היה חמאתי ונימוח, כזה שמרגישים שעבדו עליו המון כדי שיהיה הכי חלק שאפשר. לא צריך לציין שזה מסוג המנות שאתה רוצה פשוט לפתוח כפתור במכנס ולטרוף עד סופן המענג, וזה מה שקרה.

סבסטיאן מציגים: השניצל של קפה נואר

סבסטיאן – הקציצה שווה ריצה?

הפעם זו כתבה קצרה וקולעת, לכו תתענגו על המבורגר ופירה של סבסטיאן, מבטיחה שאצטרף.

שם: סבסטיאן. כתובת: משכית 33, הרצליה. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 12:00-00:00, ו'-ש' 11:30-12:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי