איש ההמבורגרים גילה המבורגר גדול, כשר ומשביע שכדאי להכיר

ארקדי פורטנוי,

מסעדת The Meat & Wine co בהרצליה פיתוח, היא הסניף הישראלי של הרשת הבינלאומית שהתחילה בדרום אפריקה. זו רשת שמתמחה בעיקר בבשרים עם אוריינטציה דרום אפריקאית וכמובן ביין.

אבל אתם בעניין של המבורגר, אז ככה:

המבורגר ה-220 גרם ב-The Meat & Wine co הוא 100% אנטריקוט וכמובן המבורגר כשר. לצד המנה מוגשת חלת בצל משגעת שטעמה לא נופל מזו שבמסעדת "עד העצם", וכן צ'יפס טיפוסי. ההמבורגר טעים מאוד. יש לו טעם בשרני – כזה שמתחיל במגע עם השפתיים, בניחוח המטריף, בטעם העמוק והקצוץ שמורגש כבר מהביס הראשון. כשטעמתי את ההמבורגר, גיליתי שמידת העשייה שקיבלתי היתה מידיום וול במקום מידיום – אבל זו קצת אשמתנו כי היינו עסוקים מאוד במטעמים האחרים בשולחן וגרמנו להמבורגר לחכות קצת. כך, שהוא המשיך להתבשל מעט תוך כדי ושחרר קצת מטעמי הבשר, הרטיב את הלחמנייה המחבקת והן הפחית את העסיסיות של ההמבורגר (לקח לפעם הבאה – המבורגר אוכלים מיד – זה לא סטייק!). לכן, אני בהחלט נוטה להאמין, שלו הייתי טורף את ההמבורגר מיד הייתי מקבל חוויה טובה עוד יותר! אם הנכם שומרי כשרות – אתם בהחלט יכולים לעצור את הקריאה כעת.

המבורגר כשר של The Meat & Wine co

עבורי, כמי שאינו שומר כשרות, ההכשרה של הבשר כמובן עשתה את שלה. אין ספק שזה מפחית את הטעמים המקיפים שייחלתי לפגוש. כאמור, לו הייתי אוכל את ההמבורגר במידת עשייה מידיום, אני סבור שהייתי נהנה הרבה יותר – רמת הבשר גבוהה, מה שממקם אותו גבוה ברשימת עשרת ההמבורגרים הכשרים הכי טובים בישראל. ההמבורגר של The Meat & Wine co מומלץ מאוד למי שמבקר בסביבה ומחפש המבורגר גדול, כשר ומשביע. רק תדגישו למלצרית כמה שאתם רגישים למידת העשייה שלכם ותאכלו מיד. לחלשים שביניכם, יש גם המבורגרונים קטנים.הדוגמנים של The Meat & Wine coצילום – אייל גוטמן.

ביננו, ל-The Meat & Wine co הולכים בשביל מנות הבשר הענקיות, וההמבורגר הוא לא גולת הכותרת.

שם: The Meat & Wine co. כתובת: שנקר 16, הרצליה פיתוח. כשרות: כשר. שעות פעילות: א'-ה' 12:00-01:00, ו' 12:00-15:30, ש' 21:00-02:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי