וויטהול הרצליה – דור סומכת על המלצה של גוגל ומגלה הפתעה

דור בית הלחמי,

אני, אבי וסבתא שלי בת ה-90 מחפשים מקום לאכול, מקום שצריך לספק 3 אנשים שאוהבים דברים מאוד שונים. פניתי לגוגל וחיפוש קטן של מסעדות מומלצות בהרצליה הביא אותנו למסעדת וויטהול. איך זה נגמר? עם הפתעה.

וויטהול – הפתעה לטובה

הגענו למסעדת וויטהול, הממוקמת בהרצליה פיתוח באזור משרדי ההיי טק, בערך בשעה 14:00. ציפיתי למקום מלא, אבל המקום היה נראה סגור. לאחר שווידאנו שהוא לא סגור נכנסו למסעדה. במשך השעה הראשונה היינו הסועדים היחידים. אני חייבת להגיד שקצת התאכזבתי, האתר של וויטהול עם התפריט נראה מאוד פנסי ומשדר אווירת high-end, אבל איך שהגענו והתיישבנו גילינו שהכורסאות של התאים מרופטות (נראות כאילו מינימום 10 שנים ילדים הוציאו מהם את הבד), אבל ספגתי הכל ואמרתי אולי תתגלה פה פנינה.

מסעדת וויטהול הרצליה

ואז הגיע התפריט – ישר קלטתי המבורגר 200 גרם, עם צ'יפס ושתיה ב-52 ₪, כמובן שהוספתי לזה בייקון (5 ₪) וגבינת צ'דר (5 ₪) ומבחינתי העסק היה סגור. סבתא שלי לקחה את מנת היום של וויטהול – שניצל סינטה עם פירה ובצל מטוגן (מגיע עם מנה ראשונה ושתייה במחיר העיקרית שעלתה 68 ₪) ואבא שלי לקח חזה עוף ברוטב בלסמי ודבש (אותה עסקית, מחיר 58 ₪). התפלאתי מהמחירים לטובה, נכון לא נמוכים אבל המחיר של התוספות שעל ההמבורגר והעסקית לא היו יקרות בכלל בהשוואה למסעדות אחרות.

המנה הראשונה שהגיעה הייתה חציל קלוי עם טחינה, שהיה מדהים! יחד עם לחם וסלסה מאוד מוצלחת שהמשכתי לנשנש אותה עוד ועוד. ההמבורגר הגיע מדיום וול כמו שביקשתי, הבייקון היה ניכר, כלומר לא התקמצנו, ועם הצ'דר חזרתי לאמריקה ולסתימת העורקים, הלחמנייה קצת אכזבה כי היא לא הייתה חרוכה והתפרקה באמצע הדרך, הצ'יפס היה סתמי אבל לא שומני שגם זה משהו. סבתא שלי מאוד התלהבה מהשניצל, ואני מהפירה שלה שהלך מעולה עם תוספת הבצל המטוגן. הערת אגב: בכל מקום עושים פירה טוב, אז אני מעריכה את זה. אבא שלי נהנה מהחזה עוף עם סלט ירוק שהיה סטנדרטי, אבל החזה עוף היה לא יבש ואף טעים לדעתו.ההמבורגר של וויטהול הרצליה

לסיכום

יצאנו מאוד מרוצים מהחשבון ומהתמורה שקיבלנו במסעדת וויטהול, אין ספק שהופתעתי לטובה. אם המסעדה תדאג להחלפת הריפוד בכיסאות המקום יראה קצת יותר חי ונעים לשבת בו. האוכל היה טעים ובהתחשב במחיר של ההמבורגר עם התוספות, גם מאוד משתלם. בהחלט מקום שאם אתם באזור ובא לכם לנסות משהו חדש אז מומלץ.

*** המסעדה נסגרה ***