דיווח ראשון ובלעדי מהפתיחה המחודשת של סניף יומנגס כפר סבא!

ודיק ברגין,

לידה, זה תמיד דבר מרגש, וכשזה מגיע ללידה של חבר קרוב, אז בכלל. ככה הרגשנו עם פתיחתו של הסניף המחודש של יומנגס בכפר סבא.

יומנגס כפר סבא - הפיני

יום רגוע ורגיל היה אותו היום, אך בראשי רצו המחשבות על אותו סניף שעבר שיפוץ, שדרוג ופתיחה מחודשת. יומנגס כפר סבא, הסניף שהיה ונעלם לתקופת זמן קצרה, והנה הם חזרו עם קצת שינויים אבל כעקרון, אותה שגרה. הגענו למקום, ולא ממש ידענו למה לצפות. כל התקופה הזאת היינו עוברים ליד ותמיד דופקים איזה פרצוף חמוץ, כי זה לא נעים לראות סניף סגור. אבל היום היה יום אחר. הגענו למקום שמח, שלט ענק של יומנגס מתנוסס לו מעל הסניף, אורות ומוזיקה מכל עבר, ופשוט אווירה אחרת כזאת, חמימה, של חזרה הביתה.

יומגנס כפר סבא – הפתיחה המחודשת

רצינו להיכנס למקום שתרגלנו אליו, אבל שם חיכתה הפתעה קטנה. רחבה עם דיג'י שהנעים את האווירה, סטנד של בן אנד ג'ריס שעשה מתוק לנשמה, ואפילו בהמשך הגיע בירה לחגיגה. אחרי כל הטיולים שלנו המארחת הושיבה אותנו בשולחן נחמד, ומיד הניחה את התפריט מתחת ליד. התחלנו כהרגלנו לקרוא אותו כאילו הכל "חדש" לנו ולא אכלנו פה את כל הכרס שיש לנו. אני חושב שאין מה לפרט לכם מה קורה בתפריט של יומנגס כפ"ס, כי רובכם ודאי מכירים אותו או לפחות שמעתם עליו מחברים, אז אמשיך ברשותכם לחלק הבשרי יותר של הסיפור.

יומנגס כפר סבא - בירה

תוך כדי שאנחנו יושבים ומדסקסים ניגשת מלצרית, נחמדה עד מאוד ומציע לנו לשתות. ברור שהשתייה שטבעי וראוי לפתוח איתה ערב כזה זו בירה, והמלצת הבית לא השאירה אותנו מאוכזבים. בירה יומנגס, בהירה, מתקתקה וקלילה, מרנינה ומרעננת, כייפית כרגיל ולא צריך יותר מזה להוסיף. לאחר כמה דיונים הגיע שעת ההחלטות, אמרנו נבחר מנות ראשונות (יותר נכון מנה כי הדיאטה כבר בסכנה) הלכנו על האמפנדס בשר (37 ₪), וכמובן שתשאלו "איך לא בחרתם בכנפיים?" אבל אני מבטיח לכם שאין בזה שום דבר רע.

יומנגס כפר סבא - אמפנדס

האמפנדס היו רכים וקרסיפיים בו זמנית, בצק פריך ופשוט טעים, וגם המילוי לא אכזב, ממולח ומפולפל כמו שצריך, פשוט מנחם את הלב. אחרי כל הבלגן, והרעש מסביב גם להמבורגר הגענו ופה היה מלהיב. אחרי בחירה (לא קשה לי כלל) הלכתי על הפידלפי (76 ₪), 220 גרם של מדיום מצוין, נקי וטהור ללא בלגן. שותפי (שעזר לי שם מאוד) בחר בפיני נחמד (71 ₪), 220 גרם גם כן, מדיום וול, טהור ועם כבוד.

יומנגס כפר סבא - רטבים

אחרי מבט פה ומבט שם, הפילדלפי נראה לי מגושם, וזה בגלל השמנת שנגמרה, אבל זה לא הפריע לי לחוויה. אחרי כמה שניות, ניגשנו לביס והוא היה שם. רך ונעים עם הלחמנייה המסורתית, והירקות והבשר שיושבים בו מצוין. הקציצה הייתה מטובלת כמו שצריך, ללא חוסר בטעם, מידת העשייה אכן הייתה מדיום (כמעט כמו שאני אוהב, טיפה נטה לרך מדי) וההמבורגר לא אכזב. מנחם, טעים, נעים, לא מוגזם (מפתיע בהתחשב ש, אובכן, זה יומנגס) עם שילובים נכונים. חסרה לי קצת השמנת, אבל היה אפשר להתגבר כי היו שני רטבים שבאו לעזרת חבר. אחד מהם אתם כבר מכירים, הצ'יזי המפורסם (8 ₪) שהגיע עם הצ'יפס הבלגי הלא פחות נהדר. גבינה חמה, טעימה, טיפה עובר מלוחה אבל עושה את העבודה. והשני היה הגרין (8 ₪), שזהו רוטב ירוק (לא ממש ירוק במציאות) שעשוי מאיולי שום ועשבי טיבול ואותו אני חייב לשבח כי הוא טוב עד טוב מאוד, והייתי רוצה לראות אותו הרבה יותר אצלי בשולחן.

יומנגס כפר סבא - הצרפתי

ולסיום סיומת הגיע המליקשייק (29 ₪), בטעם מסתורי שאני אפילו לא זוכר, אבל הוא היה מאוד טעים ובאמת שלפעמים עליו קשה לוותר.

חפרתי אז בואו נסכם.

סניף יומנגס כפר סבא טיפה הצטמק אבל זה לא נורא, כי הכל נעשה במטרה לייצר אווירה יותר חמימה. האוכל טעים עד מאד, הרטבים מרעננים, והשירות עדיין חלום. אז תבואו לבקר ולומר שלום לסניף החדש ולחזור לטעום את הכל מחדש.

שם: יומנגס כפר סבא. כתובת: עתיר ידע 1, כפר סבא. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 18:00-02:00, ה'-ו' 18:00-04:00, ש' 12:00-02:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי