שבורגר כפר סבא והשינוי המבורך – אלעד חזר למסעדה והופתע לטובה

אלעד גור-אריה,

בטור קודם שלו התאכזב כתבנו, אלעד גור-אריה, מחוויית האכילה במסעדת שבורגר בכפר סבא. מנה לא מוצלחת, עובדים שנעלמו ושורה תחתונה שמוצתה במילה אחת – אכזבה. בעקבות פניה של בעלי המקום, חזר אלעד למסעדה, לבדוק האם טור שלילי יכול לפקוח עיניים לאנשים.

גילוי נאות, מההתחלה. הטור הזה נכתב לאחר ביקור שיזם אביב, בעל המסעדה, מולי, בעקבות הטור המאוד לא מחמיא שכתבתי על שבורגר. במקום לרתוח ולגעור (כמו אחרים שעשו לכתבים אחרים), אביב החליט להרים את הכפפה ועשה בדק בית, לגבי מה אפשר לשפר בטווח המיידי. אודה ולא אבוש, לא ששתי לביקור הזה בהתחלה (ואביב יעיד שלקח הרבה זמן לקבוע איתי), אבל בסופו של דבר, אם באמת ובתמים יש פה רצון לתקן טעויות, מי אני שאמנע את התיקון? לא שופט אני ובטח שלא תליין. מקסימום… גרגרן.

שבורגר - מבט מבפנים

דף חדש… מתחילים מההתחלה

התייצבתי במסעדת שבורגר בשעת אחה"צ מאוחרת. סיימתי פגישות באזור והתפניתי לסעוד ארוחת ערב במסעדה. אביב חיכה לי וישבנו לנו בצד. כל הנקודות אותן העליתי בטור הקודם דוסקסו. מטיפול בכוח האדם ועד בדיקת הרכב הבשר בקציצה. גם אם לא הסכימו עם כל מה שכתבתי, לא שללו את זה על הסף. שיחה שכזו פתחה לי את התיאבון וזה השלב שבו אביב הורה לגריל-מן שלו (אריאל) להעמיס קציצת המבורגר על הפלנצ'ה. בעוד הקציצה עושה לעצמה 'טסססססססססססס' על הפלנצ'ה, נזכיר לכם, רעבים יקרים, שמי שחשקה נפשו במנה שאינה המבורגר, המקום מציע גם כריכים (אנטריקוט, סלופי ג'ו, חזה עוף – 33.00 ₪), סלטים (בריאות, עוף, המבורגר, אנטריקוט – 26.00-35.00 ₪) וכמובן את מגוון התוספות ההולם את ההמבורגר – צ'יפס, טבעות בצל והום פרייז.

צ'יפס עם פפריקה של שבורגר

שינוי גדול מתחיל בצעד קטן

אז המנה הגיעה והפעם בחרתי רוטב קצת יותר מעודן מהפעם הקודמת (רוטב קארי, שהיה עז מדי בטעמו והשתלט על כל ההמבורגר), והלכתי על צ'ימיצ'ורי. הקציצה הגיעה במידת עשיה מדויקת (ותודה לאריאל) ומהביס הראשון היה ברור לי שעידנו אותה. היא הייתה פחות דחוסה, וניכר היה השינוי שבין הקציצה ההו-כה תעשייתית שזכרתי לקציצה הנוכחית שנחה לה על הלחמנייה. הפעם, בניגוד לפעם הקודמת (בה הזמנתי רצועות אנטריקוט, חויבתי, אבל לא הוגש לי), נערמה ערימת רצועות אנטריקוט על הקציצה, בנדיבות. המנה חוסלה מהר מאוד (טוב, גם הייתי רעב מת) והצ'יפס המפופרק, שליווה את המנה, סגר מעגל נהדר של רעב. נכון, זה לא המבורגר גורמה של מסעדת ישיבה בשירות מלא, אבל למסעדת-מזנון, ברחוב ראשי של עיר בסדר גודל של כפר סבא, התוצאה החדשה בהחלט שווה את הביקור.

300 גרם עם תוספת אנטרקוט מעל - שבורגר

המבורגר 300 גרם – 35.00 ₪, צ'יפס קטן – 13.00 ₪.

שבורגר – סיכום דבר

אני חושב שמגיע למקום שאפו, על הרמת הכפפה. מאוד קל לבטל בהינף יד ביקורת, אבל מסעדה, כמו שבורגר, שלוקחת את הביקורת כמינוף לשיפור ועשיה טובה יותר (ממנה ירוויח הלקוח, בעיקר), שווה את הטור המתקן. והנה הוא לפניכם.

*** המסעדה נסגרה ***