בולס בורגר – יואב שנרך על הגילוי המרעיש שמתחבא בקריית חיים

יואב שנרך,

אז רצה שמועה על איזה מסעדה אחת שצוברת לה שם אי שם בקריית חיים המרוחקת ואמרנו שאם אי פעם נחצה את הגבול לקריות, חייבים ללכת לאכול ב Bulls Burge. רצה הגורל, אנוכי וחבר מצאנו את עצמנו רעבים באמצע קריית חיים. ישר שלפנו את הווייז וכיוונו את עצמנו לסניף בולס בורגר הקרוב (והיחיד). הגענו!

איך שנכנסנו נתגלתה לעינינו מסעדה צנועה וחמודה ביותר האמת שהופתענו במעט כי השמועות סיפרו על דוכן. לאחר בירור קצר גילינו שהדוכן עבר הגדלה למסעדה בעקבות העומס וההצלחה (חלומו הרטוב של כל דוכן). האמת שסימני השיפוץ עוד ניכרו קצת במקום, אבל על זה בהמשך. התיישבנו בשולחן הפינתי עם זוג תפריטים והתלבטנו לנו בהנאה בין שלל המנות שבמלאי. 

התפריט של בולס בורגר קריית חיים

התענוגות של בולס בורגר

התבייתנו על המנות שנראו לנו הכי מושכות וישר ניגשנו לדלפק להזמין. לא עברו מספר דקות והנה הכרובית המטוגנת (25 ₪) שהזמנו כמנה ראשונה הגיעה לה. לאחר מספר ביסים, הבנתי שכרובית זה לא הצד החזק של בולס. מנה בינונית שהרגישה תעשייתית, לא נפלנו. לא נורא, פעם הבאה שלי במקום אני אקח משהו אחר מתפריט הראשונות הנרחב. ישבנו עוד מספר דקות ולפתע נחתו על שולחננו שני המבורגרים מפוארים אשר נראו אחד לאחד כמו בתמונה שבתפריט (רגע נדיר בהחלט). בלוטות הרוק התחילו לעבוד וניגשנו למלאכה.

הכרובית הקריספית של בולס בורגר

חצינו את ההמבורגרים לשני חצאים שווים וכל אחד קיבל חצי מכל המבורגר. אני התחלתי עם החצי של הרויאל בורגר (85 ₪), בשר אנטריקוט עם כבד אווז מעל, בצל, חסה, עגבנייה וריבת בצל, ומעל הכל עוד מרחתי איולי פטריות כמהין נהדר. נדרש לי ביס אחד בלבד כדי להבין שאני טועם פה המבורגר ברמה גבוה. כשנאמר לי שאקבל המבורגר עם כבד אווז ידעתי שזה יכול להיות או קטסטרופה או מדהים, הרויאל של בולס בורגר הוא ללא ספק מדהים! הבשר עשוי בדיוק במידה הנכונה וכבד האווז נימוח בפה בצורה מושלמת. כל זה עם האיולי כמהין והריבת בצל שהולכים מדהים ביחד ונותנים טעם חזק מספיק אבל לא דומיננטי מדי.

הרויאל של בולס בורגר - תענוג

בלסתי את החצי שלי במהירות ובהנאה, והדבר היחיד שהצטערתי עליו זה שאני לא זוכה לאכול גם את החצי השני. לפני שניגשתי לטעום את ההמבורגר השני, נשנשתי מעט מההום פרייז והצ'יפס בטטה שהגיעו עם המנות. הצ'יפס בטטה היה הגיעה בצורה מסולסלת קלאסית, הוא אומנם מהסוג הקנוי אבל הטעם נחמד מאוד. ההום פרייז היו טעימים ונימוחים, חמים וטובים.הום פרייז של בולס בורגר

נחתי לכמה דקות ואחרי שצברתי כוחות מחדש הייתי מוכן לחצי השני. ההמבורגר הנוסף היה מחוץ לתפריט ,ומנה חדשה (ובנתיים סוג של סודית) שמורכבת מקציצה משובחת הנקברת לה תחת ערמה של קורנביף וירקות המבורגר קלאסיים. נגסתי במלוא הציפייה. אכן, כמו שציפיתי, גם ההמבורגר הזה בדומה לקודמו היה טעים להפליא וגרם לכל עניין הכרובית והלכלוך להתגמד כלא היו. הקציצה הייתה עשויה בדיוק במידה הנכונה וערמת הקורנביף נתנה טעם משגע למנה שגרם לי לעצום עיניים ופשוט להתענג על הרגע. סיימנו שנינו לאכול והסכמנו פה אחד שזאת הייתה ארוחה מוצלחת ביותר שהצדיקה את הנסיעה ללא ספק.

החדש של בולס בורגר

ועכשיו לגבי שאריות השיפוץ – אומנם כשהתיישבנו השולחן היה נקי מאוד, רק חבל שהרצפה לא הייתה נקייה במיוחד, הסביבה כולה הייתה מאובקת, ולתא השירותים היה חסר מנעול, וזה לא הכי נעים. השאריות האלו מאכזב מעט, אך בהחלט בגדר מתקבל על הדעת אם נתחשב בעובדה שהמסעדה כמסעדה עוד בחיתוליה, וכנראה הם עדיין מתמודדים עם שאריות השיפוצים של הדוכן לשעבר, כך שהפינישים עוד עתידים לבוא.

סיכום החוויה

טוב, אז מה היה לנו פה? אכזבה ראשונית כתוצאה מלכלוך וכרובית בינונית שנשכחו חיש מהר בזכות זוג המבורגרים מרשימים ומענגים שהוכנו על ידי מטבח נקי ומתוקתק שניתן לראות מכל זווית במסעדה.אווירה נעימה מאוד ומוזיקה מגניבה ביותר לצד המבורגרים שיהיה קשה לשכוח לעוד הרבה זמן. בקיצור, תמיד יש מקום לשיפור בגזרת הכרובית, אך בסך הכל חברים עשו לעצמכם טובה וקפצו לבקר את בולס בורגר.

שם: בולס בורגר. כתובת: אח"י אילת 60, קריית חיים. כשרות: לא כשר. שעות פתיחה: א'-ד', ש' 11:30 – 2:00, ה' 11:30 – 3:30, ו' 11:30 – 4:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי