בנג בנג – מה בהמבורגר הזה גרם לדור וטל לצאת לערב בנות משוגע ברעננה?

טל ארליך,

בחיפושינו להתפרע על המבורגר טוב לקראת ערב בנות קלאסי ואיכותי, החלטנו לצאת לאכול משהו כדי להשתחרר מאווירת המבחנים ששוררת מעל. במטרה להישאר קל"ב, החלטנו לבדוק את ההמבורגרייה החדשה שנפתחה ברעננה בשבוע שעבר, ולקבוע האם שווה לכם לרוץ לרעננה סיטי ולבחור דווקא בבנג בנג (Bang Bang) לארוחה הבאה שלכם.

בנג בנג - החדש של רעננה

בנג בנג ממוקמת באזור התעשייה הנחשק, לא רחוק ממקום עבודתי. ישנם לא מעט מקומות ישיבה בחוץ וההזמנה היא בדלפק (איך שאני אוהבת את הקונספט הזה, בתנאי שלא מחכים חצי שעה בעמידה ואז… קצת פחות) והשוס האמתי במקום? מגרש כדורסל קטן שאפשר לשחק קצת בין הביסים! עם הכניסה קיבלו אותנו עובדי ובעלי המקום, חבר'ה צעירים שמשדרים אווירה כיפית ומזמינה. הויטרינה שמתארת את התוספות הזמינות להמבורגר עשירה בתוספות מעניינות כמו גאודה מיושנת, נקניקיות, חמאת כמהין (שקנתה אותי ואת דור, עינינו נפערו לרווחה כעיני אייל שני הצופה על עגבנייה) וכמובן הטובים והמוכרים, האם ובייקון. התמחור של התוספות אחיד – בין 5-9 ₪ על פי קטגוריות.

בנג בנג מציגים - כדורסל והמבורגר?

ההמבורגר של בנג בנג מורכב מנתחי פאלדה, כתף מרכזית וצלעות בלי עצם, מגיע כ-Bang – קציצה אחת של 130 גרם או Bang Bang, איך לא, קציצה כפולה של 260 ג (29 ₪ / 39 ₪ בהתאמה). פיצ'ר מגניב נוסף הוא שאפשר לבחור בין שתי סוגי לחמניות (שנעשות במקום!) לחמניית בריוש ולחמנייה קלאסית. כבר אמרתי שהם לא משחקים? הזמנו Bang אחד עם חמאת כמהין ובצל מטוגן ו-Bang שני עם גבינת פרובלונה ובייקון. התיישבנו, חיכינו והשתוקקנו להמבורגר שיבוא עלינו לטובה. בזמן שאנחנו יושבות לנו בחוץ, נהנות להסתכל על המטבח שעובד, והאנשים שמשוחחים בין שולחנות שיש ביניהם הרבה מאוד מרחב, ממש בלטה האווירה הכיפית במקום. התנגנה לה מוזיקה זורמת, מעט אנשים שיחקו כדורסל והריחות של הלחמניות שיצאו מהחלונות אל שולחנותינו הפכו אותנו לשיכורות ומורעבות עוד יותר (ותודה לאל שמאמינים כאן בהכנת המבורגר מא' עד ת') והופ! הגיעו ההמבורגרים.

הקציצה המטריפה של בנג בנג

Bang Bang – My Burger Shot Me Down

ההמבורגר שלי, ה-Bang עם חמאת כמהין ובצל מטוגן היה…. טירוף! לחמנית הבריוש נצצה והייתה רכה למגע ובהמשך גם לא קרסה והחזיקה בכבוד תחת הלחץ. הבשר היה טרי ועסיסי עם הרבה נוזלים, והגיע במידת מדיום יפיפייה. התוספות היו במידה ובכמות הנכונה והם קלעו לטעם שלי בדיוק. חבל לי שלא הוספתי בייקון\גבינה מלוחה שהייתה מוסיפה עוד מימד של תענוג למכלול הטעמים. טרפתי אותו כמעט לחלוטין עד שביס לפני הסוף דור דרשה ממנו איזה נגיסה, הייתי כל כך בשלי, שלא שמתי לב לאגואיסטיות המוחצנת שלי. גם דור נהנתה מההמבורגר, שהגיע עם בייקון וגבינת פרובלונה, שלה בניגוד אלי היה מלוח (טוב, היה לה בייקון) וחיש מהר גם הוא נעלם, ולנו רק נותר לנשנש מהתוספות (אגב, היא הציעה ביוזמתה ביס, מנומסת).

צ'יזבורגר בסגנון בנג בנג

ועכשיו בוא נדבר לרגע על התוספות, לא הצד החזק כרגע של בנג בנג. טבעות הבצל היו אומנם קריספיות, אך היה חסר את האומאמי – טעם מעט יותר מוגדר. איולי טוב יכול לפתור את הבעיה הטורדנית הזאת, ומקווה שיתווסף בקרוב. הצ'יפס היה נחמד, אומנם היינו צריכות להוסיף ידנית עוד מלח אבל סה"כ בגדר החביב. אין הרבה מה לחפור, האמת היא שבאנו בשביל ההמבורגר, לא ככה?

בנג בנג וטבעות בצל

ולסיכום חווית בנג בנג

בנג בנג לא משחקים משחקים. רואים שישבו ועמלו על כל חלק בהמבורגר כדי להפוך את החוויה שלנו לטובה ביותר. הלחמניות שנאפות במקום, הבשר האיכותי שנעשה בצורה מצוינת, התוספות להמבורגר באיכות גבוהה, אפילו את החמאת כמהין הם מכינים בעצמם (אני יודעת כי שאלתי איפה אני משיגה אותה). אני גם כל כך מעריכה את זה שהם לא נסחפו עם ההייפ של לעשות תוספות משוגעות שייראו טוב באינסטגרם ובפייסבוק ופשוט הלכו על מה שהכי איכותי ויתאים לחך אנין הטעם של מי שמגיע לאכול (בכל זאת, באתם עד לרעננה סיטי לא?) בקיצור, אנחנו מאשרות ומתכננות לחזור לעוד כמה סיבובים עם הסיבוס.

*** המסעדה נסגרה ***