בלאק גלילות – איש ההמבורגרים התרגש מטעמו של המבורגר פיקנייה

ארקדי פורטנוי,

השבוע דברים רבים נאמרו על רשת הדיינרים של צחי בוקששתר – בלאק בר אנד בורגר. אבל, והאבל הגדול, זה שעד שלא טעמתם המבורגר מנתח פיקנייה (מה שמכונה בעברית צחה שפיץ צ'ך), שלא תעזו לומר חצי דבר רע בגנותו, במיוחד לא על זה שמוגש בסניף בלאק גלילות. שלחנו את ארקדי איש ההמבורגרים לדווח על הפיקנייה של בלאק גלילות!

עלילות ארדקי והמבורגר פיקנייה של בלאק גלילות

ההמבורגר של בלאק זכה להמון ביקורות, במיוחד בשבוע החולף. כמו כל רשת תמיד תמצאו סניפים מוצלחים יותר ומוצלחים פחות, אבל עדיין יש טעם ייחודי לכל קציצת המבורגר. בלי להיכנס עכשיו לדיון איזו רשת טובה יותר ואיזה סניף מוצלח יותר, קפצתי לסניף בלאק גלילות וגיליתי שם את ההמבורגר מנתח פיקנייה, לא נתח שציפיתי למצוא ברשת גדולה כמו בלאק (כנראה שמר בוקששתר החליט להתפרע).

המבורגר פיקנייה של בלאק, מקור: יח"צ

הנתח הזה מגיע עם טעם וניחוח דומיננטיים שלא פגשתם במקום אחר. יחד עם זאת, כמות השומן שעוטפת את הנתח מעניקה טעם עסיסי כנתח ועל אחת כמה וכמה קצוץ כהמבורגר. על אף כמות הסועדים הגדולה שפקדה את בלאק גלילות, קיבלנו שירות טוב על הבר וחשוב מכך הגריל-מן הוכיח את כישוריו. ההמבורגר שקיבלנו הגיע במידת עשייה מידיום מדויקת, גוון הצלייה בדפנות הבשר היה שחום סקסי בטירוף בעוד שהמרכז היה ונשאר עדין, אדמדם ובתולי. דמיינו לכם נתח פיקנייה קצוץ גס ואוורירי, פלפל שחור גרוס וכמה ירקות שירעננו את כל המשחק – טעים! מאוד מאוד טעים! מניסיוני הצר, ההמבורגר פינקייה של צחי בוקששתר מתעלה על כל מה שאנחנו מכירים ברשתות הפריים-בורגר כיום. נכון שתצטרכו להיפרד שבעבורו מ-65 ₪ וזה עוד לפני התוספת, בירה והצ'ייסרים, והסרט שתראו אחר כך.

בלאק גלילות – סיכום החוויה

זה בהחלט מחיר גבוה מהממוצע בשוק ההמבורגרים אבל היי, את טעם הפיקנייה של בלאק גלילות לא תשכחו כל כך מהר.

שם: בלאק גלילות. כתובת: מתחם גלילות, רמת השרון. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 12:00 עד אחרון הלקוחות.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי