דנה עם דיווח ראשון על הביסלי-בורגר החדש של בלאק

דנה רוזנפרב,

סופסוף הגיעה חופשת הקיץ מהלימודים, ואיתה ביקור בארץ (לומדת ב-MIT למתעניינים, שממוקמת במסצ'וסטס, ארה"ב). ונכון, האוכל בארה"ב אחלה ועל ההמבורגרים אין מה להתלונן, ועדיין – התגעגעתי הביתה, לאנשים, למזג האוויר, וכמובן לאוכל. ברשימת האוכל, לצד האוכל של אמא וסבתא, חומוס ושקשוקה ועוד כמה הפתעות, תמצאו גם חטיפים ישראליים – במבה (שנמכרת עכשיו בטריידר ג'ו, אבל זה סיפור אחר), ביסלי, קרמבו, קליק וכל שאר האוצרות. עוד לפני הביקור החלטתי שבשלושה חודשים שאני פה, אני חייבת לנסות שוב את כל ההמבורגרים שאני אוהבת, וגם לנסות שוב כאלו שאני פחות אוהבת כי אני מאמינה בלתת הזדמנות שנייה.

המבורגר ביסלי של רשת בלאק

המבורגר עם ביסלי? וואלה נשמע מעניין

מעולם לא הייתי מחסידי בלאק – כן במסגרת השירות הצבאי שלי בגלילות יצא לי לאכול בבלאק סינמה סיטי, ואולי עוד איזה פעם בעזריאלי, אבל זהו בערך. כשהוזמנתי להשקה של המנות החדשות בשיתוף הפעולה עם ביסלי, הסתקרנתי. בכל זאת, התגעגעתי לחטיפים, ומדובר במנה שיהיה קשה למצוא בארה"ב… אז במסגרת שיתוף הפעולה, ביסלי ובלאק יצרו חטיפי ביסלי בטעמים מיוחדים, ושתי מנות שמוגשות בבלאק בר בורגר על כל סניפיה – מנת כנפיים מצופות בשבבי ביסלי, ומנת המבורגר עם ביסלי בקציצה עצמה ושבבי ביסלי מעל. במסגרת המבצע כל מי שקונה 2 אריזות ביסלי בלאק ומגיע איתן לאחד מסניפי בלאק ,יקבל חבר מועדון וקינוח/מנה ראשונה במתנה – דיל שווה למדי.

כנפיים עם ביסלי של בלאק

ולסיבה לשמה התכנסנו – האוכל

מנת הכנפיים הייתה נהדרת – התיבול של הביסלי התאים לכנפיים כמו כפפה ליד, ולמרות שחלק מהשבבים לא היו פריכים בגלל הרוטב זו מנה פריכה, טעימה ומושחתת למדי. במנת ההמבורגר לא הרגשנו את שבבי הביסלי בתוך הקציצה, אבל מעל כטופינג הם הורגשו היטב ונתנו קראנצ'יות כיפית ותיבול שעבד עם ההמבורגר. הבעיה היחידה הייתה שהרבה מהפירורים נופלים החוצה, ואז הביסלי פחות מורגש.

הביסלי בורגר החדש של בלאק

אז תכלס, שווה או לא שווה?

התוספת של הבסילי להמבורגר של בלאק עושה עמו חסד, ועם בכנפיים בכלל. מדובר במנות טעימות וכיפיות, כאלו שכולם יאהבו – ילדים ומבוגרים כאחד.

שם: בלאק גלילות. כתובת: מתחם גלילות, רמת השרון. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 12:00 עד אחרון הלקוחות.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי