בורגרים אשדוד – יונתן לייבוביץ הרעב מדווח על מיני-המבורגרים שעושים את העבודה

יונתן לייבוביץ - כתב אורח,

אתם מכירים אותו (או שלא) בתור הוובמסטר של הקהילה, אנחנו מכירים אותו בתור חובב המבורגרים מושבע ולכן שלחנו את יונתן לסניף בורגרים אשדוד לטעום ולדווח.

בורגרים אשדוד – נעים להכיר

היי חברים אני יונתן לייבוביץ וזו הכתבה הראשונה שלי כאן. לאחר הגרלה קצרה נשלחנו על ידי קהילת המבורגר ישראל ובאדיבותם הרבה של רשת בורגרים לבדוק את ההמבורגרים החדשים. כך משנבחרתי פניתי לסניף בורגרים אשדוד והזמנתי את אבי להצטרף אליי. המקום אומנם קטנטן אבל נעים. אני הזמנתי המבורגר סמוקי מעושן, נתח קצבים ובקר פורטובלו. אבא שלי הזמין המבורגר חצילים,סמוקי מעושן והמבורגר חריף-מרגז. בנוסף להמבורגרים קיבלנו צ'יפס רגיל וטבעות בצל (הצ'יפס המיוחד של בורגרים לא נמצא היות חג פסח שהתקרב בצעדי ענק).

בורגרים אשדוד - מיני בורגר כפול

ועכשיו לחלק שלשמו התכנסנו כאן, ההמבורגרים!

ההמבורגרים היו עסיסיים,ההמבורגר והלחמניות נמסו בפה בצורה נהדרת שגם כאלה בעיות בשיניים (או חסרי שיניים) יוכלו ליהנות מהם. מבחינת הטעמים החדשים ברשת בורגרים:

אני הזמנתי:

  • המבורגר הסמוקי – מעושן של בורגרים היה נחמד מאוד. אישית לא הצלחתי להבחין בטעם שונה, היה נדמה לי בכלל שיש לו טעם של החציל או כמו של נקניק הקבנוס.
  • המבורגר נתח קצבים של בורגרים – במילה אחת : מדהים!
  • המבורגר בקר פורטובלו – בעיני לא היה להיט, הרגשה של בשר רגיל והפטריות לא היו מורגשות בכלל.

בורגרים אשדוד - שלישיות המבורגרים

אבא שלי הזמין:

  • המבורגר חצילים – לא היה משהו מיוחד, טעם החצילים לא היוו קונטרה לטעמו טעם הרגיל של המבורגר ולא בלטו.
  • המבורגר חריף-מרגז – היה טעים מאוד, טיפה חריף אבל לא חריף מדי.
  • סמוקי-מעושן – היה מאוד טעים.

הייתי רוצה לציין גם כי הירקות היו מאוד טריים והוסיפו לטעם הכולל. מנגד, הצ'יפס לא הוסיף והרגשתי שהיה יבש וללא צבע זהוב כראוי, כך גם טבעות הבצל. לסיום הייתי רוצה לשבח את בעל הבית של סניף בורגרים אשדוד שנתן לנו גם שתי מנות נוספות במתנה שנשארו בבית לקנא בנו. ושוב תודה לרשת בורגרים וקהילת המבורגר ישראל על הפעילות המעניינת הזו.

שם: בורגרים אשדוד. כתבות: תש"ח 7, אשדוד. כשרות: כשר. שעות פעילות: א'-ה' 11:00-24:00, ו' 11:00-15:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי