בורגרים אשדוד – איש ההמבורגרים ביקר בסניף במיקום מפתיע, ואיך הטעם?

ארקדי פורטנוי,

כשאני בודק המבורגריה חדשה, אני שואף להרבה. אני רוצה בשר דומיננטי שיבלוט בכל ביס, אני רוצה תוספות שמתחברות באופן מפתיע, אני רוצה מידת עשייה מדויקת ואני רוצה המבורגר שיזכר אצלי כחוויה שלמה. אבל אז בחרנו להיפגש בסניף החדש של בורגרים אשדוד שברחוב מנחם בגין במרכז העיר. להרפתקה הצטרפו אליי עוד שני חברי קהילה עם הרבה תאבון ועוד יותר סקרנות קולינארית הסתערנו על המקום.

בורגרים אשדוד – נעים להכיר

התפריט היה מאופק מאוד והציע עסקת שלוש מתוך שש וריאציות להמבורגרונים קטנים (קציצות תפוחות 80 גר' – 38 ש"ח לפני התוספות והשתיה) בקר, כבש, ספייסי, עוף, מרגז וצמחוני. אין תוספות מעל ההמבורגר ובצד אפשר להוסיף צ'יפס ייחודי או טבעות בצל תעשייתיות. את ברז הבירה המובטח קיבלנו מהבקבוק "בינתיים עד שההתקנה תסתיים" כפי שהובטח אבל בסה"כ מסביב היה דיינר מודרני עם מעט מאוד מקומות ישיבה ותעודת כשרות גדולה שהשגיחה מלמעלה.

ארקדי בסניף בורגרים אשדודשלושתינו בחרנו טריו חד משמעי: כבש, מרגז וסמוקי. כבר בשלב זה  קצת הפריע לי שלא שאלו אותי לגבי מידת העשייה אבל אז עלה דיון סוער לגבי האם בקציצה כו קטנה ניתן בכלל להגיע למדיום ברמה גבוהה, כי ביחס למק'דונלדס ההמבורגרון השטוח יהיה לא מוכן או שרוף מידי ואין כאן טווח אמצע. מ' גם קבע את מה שכולנו חשבנו בלב, גם ביחס למק'דונלדס (110 גר' ב 10 ש"ח) המחיר כאן יקר יותר.

ואז הגענו לשאלת הטעם. כולנו הסכמנו שהסמוקי היה המוצלח ביותר, מ' הבטיח שבהחלט יחזור פעם נוספת בשבילו, י' "לא עף ממנו" ואני הרגשתי שהתערובת הבריחה את טעם הבשר וכלל לא ריגשה אותי בטעם יוצא מן הכלל…חביב,  לא מעבר. אם האלטרנטיבה שלי הייתה מק'דונלדס הייתי חוזר, קרוב לוודאי. ההמבורגר כבש וההמבורגר מרגז לא היו מציאה גדולה בעיני שלושתינו. גרסת הכבש הייתה קבב קלאסי, וגם גרסת המרגז הייתה  נקניקיית מרגז בפורמט עגול.בורגרים אשדוד - שלישיות המבורגרים

מילים לסיכום

תכל'ס, אפשר לחזור לכאן, במיוחד עם תפס אותך רעב משוגע באמצע הערב. אז הנה כתבתי. אבל לא הייתי ממהר להגיע מעיר אחרת. או שכונה אחרת. או רחוק. נדמה לי שהבנתם את הרעיון. י' העניק 6/10 מ' העניק 7/10 ורק אני חסר רגישות נשאר עם 5/10… כי זה היה המבורגר מושקע ברמת הרעיון אבל הביצוע לא היה מעל הממוצע.

שם: בורגרים אשדוד. כתבות: תש"ח 7, אשדוד. כשרות: כשר. שעות פעילות: א'-ה' 11:00-24:00, ו' 11:00-15:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי