דניאל דוויק מדווח על הטוסטבורגר העברי הראשון בישראל!

דניאל דוויק - כתב אורח,

טוסטבורגר?! איך ששמענו מייד שלחנו את דניאל דוויק לבדוק את מסעדת המבורגסה אשדוד. בהמבורגסה החליטו לפתח  קונספט חדש ששוה לסוע בשבילו מחוץ לבועה התל אביבית – הטוסטבורגר העברי הראשון.

הגענו למקום בשעה די מוקדמת, סביב השעה 17:00, אחרי יום עבודה, רעבים ומלאי תשוקה להמבורגר… נכנסנו למקום מעוצב בסגנון אמריקאי עם שולחנות עץ, ציורי קיר ועוד דברים המזכירים בר אמריקאי אפלולי ונחמד. המקום שעוצב כולו על ידי הבעלים, בדיוק נפתח והופתענו לגלות כי המבורגסה אשדוד פעילים בעיקר בלילה, למרות שהם נפתחים בשעות הערב המקודמות (מה שהסביר את התפוסה של 4 שולחנות בלבד).
המבורגסה אשדוד - בית הטוסטבורגר הראשון בישראל

המבורגסה אשדוד מציגים את הטוסטבורגר הראשון בישראל!

ניגשנו אל תפריט ההמבורגרים של המבורגסה, אך בטרם ניגשנו בכלל להמבורגר הבנו משהו… כל התפריט של המקום בנוי על טהרת הטוסט. ואז ניגש אלינו הבעלים וסיפר לנו שתפריט ההמבורגרים לא מעודכן ושהוא יכין לנו את המבורגר הבית, לטעמו זו המנה הכי מומלצת (ולך תתווכח עם הבעלים). שאלנו מהי התערובת בסקרנות וגילינו כי מדובר בבשר מיוחד שנטחן בקצביה לפי מתכון ותיבול של הבעלים. לא היססנו ומיד ביקשנו את המבורגר הבית של המבורגסה אשדוד. המקום מתהדר בהמבורגר בשני גדלים – 160 גר' ו-320 גר' ובעיקר בהמבורגר הבית עם שילובי רטבים שונים וכמובן הלחמנייה שגם היא בסוף התהליך הפוכת לטוסט, מה שנותן לנו טוסטבורגר! המלצת המקום היא שילוב של רטבים עם פלפל חריף וירקות המבורגר קלאסיים המוגשים לצד צ'יפס משולב המוכן מתפוחי אדמה ובטטה הנחתכים מידי יום במקום. הטוסטבורגר של המבורגסה אשדוד

הזמנו 2 המבורגרים של 160 גר' כל אחד (48 ש"ח), כמובן שזה כולל את שלל רטבי הבית בתערובת ופלפל חריף (לא חובה, אפשר לבקש גם בלי). ההמבורגר היה עשוי היטב, בעל טעם מיוחד ומלא בעשבי תיבול. אבל כפי שציינו זה בורגר טוסט, כך שהקציצה עצמה קצת נבלעת בשלל טעמי הרטבים ולחמניית הטוסט מסביב. המלצתנו לכל חובבי ז'אנר הטוסט נקניק וחווית ההמבורגרים המיוחדים או הבליינים המגיעים למקום לא לחסוך ולהזמין המבורגר 320 גר' (59 ש"ח). ויחד עם זה נמליץ לבחור רק רטבים שאתם אוהבים כדי שכל הטוב שבהמבורגר הבית של המבורגסה לא ילך לאיבוד.

אשדוד על מפת הבילויים?

מצאנו מקום שמיועד בעיקר לחיות הלילה של אשדוד והסביבה. המבורגר ייחודי טעים וטרי, למרות שתערובת התבלינים המקומית גורמת לפנים הקציצה קצת להראות כמו קבב. שמחנו למצוא מנה חדשה בז'אנר ההמבורגר, הלא הוא הטוסטבורגר. אז כל מי שחפצה נפשו בשילוב של טוסט בורגר ייחודי מוזמן לקפוץ למסעדת המבורגסה אשדוד, היחס האישי מובטח!

*** המסעדה נסגרה ***