כמה טילים לא ימנעו מאיתנו את הטקסני החדש והגבינתי הזה

עידו משל,

שום הסלמה בטחונית לא תעצור אותי מלאכול בשר על רמה, וזה בדיוק מה שקרה לי בסופ"ש האחרון במסעדת טקסס באשדוד.

הצ'יזבורגר של טקסס אשדוד

הוזמנתי לטעום ולהתרשם מהתפריט של המסעדה האמריקאית החדשה בעיר, קבענו ביום שישי בצהריים בתקווה שלא יהיו "טפטופים", מפה לשם התקשרתי לאחותי הגדולה שידעתי שלא תסרב להצעה שכזו, ארזנו את עצמנו והגענו לחבק את הדרום. פגשנו את הבעלים אלכס שקיבל את פנינו וסיפר לנו כי המסעדה נפתחה ממש בתחילת השנה ומתמחה בהמבורגרים מושחתים מבשר איכותי שנטחן במקום, בסטייקים משובחים ומבחר גדול של בירות מהחבית (בהחלט יש מבחר).

המבורגר "צ'יזבורגר" של טקסס אשדוד

יאללה, רפרוף קטן בתפריט ולמנה ראשונה לקחנו קרפצ'יו סינטה (49 ₪) שהגיע במהירות כדי להרגיע את רעבנו, המנה גדולה ומגיעה עם 4 חתיכות לחם קלויות, רגע, האם זה ניחוח של שמן כמהין? בהחלט, בתוספת של פרמז'ן בכמות נדיבה, נוצר פה ביס מפנק ביותר, מה שכן, הבשר היה עבה יחסית למה שאני רגיל מקרפצ'יו, אולי יפריע לאנשים מסויימים?

הקרפצ'יו של טקסס אשדוד

העיקריות של טקסס אשדוד

לעיקריות הזמנו המבורגר "צ'יזבורגר" (69 ₪) המבורגר ממולא גבינה ורוטב צ'דר מעל, וצ'יפס, המבורגר הוואי (74 ₪) עם אננס טרי וצ'דר, ומנת סטייק T-Bone על העצם במשקל 500 גרם (139 ₪) עם אנטיפסטי. המתנה קצרה ואני מבחין במלצר החביב מחזיק שתי מנות ענקיות מתקרב אלינו. כבודו הניח לנו על השולחן מגש ובו ההמבורגר (חייב לציין לטובה את ההשקעה בהגשה, לייק גדול), ואז אנחנו מקבלים גם את הסטייק שהגיע על מחבת פסים מפלדה רותחת שהעלה ניחוחות של בשר משובח. שלפתי את המצלמה, כמה תמונות, וניגשנו למלאכת הבליסה.

טקסס אשדוד - המבורגר "צ'יזבורגר"

חייב לציין לפני הכל את הלחמניה הבאמת מדהימה, שמגיעה ממאפייה סמוכה באשדוד, הלוואי וכל המבורגריה תשתמש בלחמניות האלו. ההמבורגר הראשון נחתך לשניים ולפנינו נגלה מחזה גבינתי נוטף, הבעיה היחידה שלי עם המבורגרים ממולאים היא שבשביל להמיס את הגבינה שבתוך הקציצה, הבשר מבלה על האש זמן ארוך יותר, לכן לא תהיה פה מידת עשייה מדוייקה, מה שכן, חשוב שהגבינה תהיה שמנמנה ובכמות מספקת ובואו נגיד ככה, לא הייתה חסרה גבינה! כמות בהחלט מספקת נטפה החוצה, שלא נדבר על התוספת של רוטב הצ'דר. ביס מהמנה מגלה לנו בשר טחון במרקם רך מאוד אבל הקציצה שמרה על מבנה יציב, שכללה שילוב של גבינות טעימות, סה"כ ביס מעולה.

טקסס אשדוד - המבורגר הוואי

ההוואי הגיע גם הוא עם אותה צורת הגשה נהדרת, עם אופינג של שתי פרוסות אננס צלויות וגבינת צ'דר שמנמנה, מידת העשייה הייתה מעולה, הבשר טעים, הביס מתקתק, מלוח, מעושן, מעולה. הסטייק הגיע במידת עשייה מדיום מושלם, סטייק t-bone מורכב משני נתחים בסטייק אחד, סינטה ופילה שמופרדים ע"י עצם, ככה שמרוויחים משני העולמות. הסטייק מעולה, מגיע ביחד עם ירקות צלויים וצ'ימיצ'ורי שמוכן במקום. הבשר טרי ואיכותי, תמורה טובה לכסף.

טקסס אשדוד - סטייק 500 ג'

לקינוח הזמנו עוגת גבינה ניו יורקית, עם רוטב פירות יער, דווקא פה קצת נפלנו, העוגה מאוד דחוסה וכבדה וקצת אכזבה חובב עוגות גבינה שכמוני.

טקסס אשדוד - עוגת גבינה

לסיכום חווית טקסס אשדוד

בטקסס אשדוד מציעים חווית בשרים ובירות נהדרת, באווירה חמה של מסעדה שעשתה עלייה ארצה ממדינת טקסס הרחוקה, מלאה בעיצוב טקסני מגניב, ומוזיקה טובה. בהחלט ממליץ לבקר ולטעום

שם: טקסס אשדוד. כתובת: תש"ח 11, אשדוד. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 17.00 עד אחרון הלקוחות, ו'-ש' 12.00 עד אחרון הלקוחות.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי