"זה" טעים? "זה" מדהים? זה "זה"!

ודיק ברגין,

יום אחד בהיר החלטתי שאני רוצה לצאת לצלם משהו לפני שהשמש עוזבת אותנו והגשם מתחיל לרדת. וידוע שאני מאוד אוהב לאכול, ובמיוחד אחרי שיצאו לי תמונות פצצה.  אז נסעתי דרומה לחופי אשדוד, לראות קצת נוף ואולי לאכול קצת עוף.

ההמבורגר של זה אשדוד, יח"צ

אז כמובן שנהייתי רעב, והדוגמנית הנהדרת שלי הציעה לאכול ב"זה", ואני רציתי לאכול את "זה", אז צלצלנו ללא היסוס. מאז ביקורי האחרון במקום (כשעוד היה אפשר לשבת בלי לפחד משיעול רנדומלי) השתנה מעט התפריט, ואיתו גם הגיע ה-Deal F***g Burger. מדובר על דיל הכולל בתוכו את אחד מהספיישל בורגרים של "זה", תוספת בצד ובירה/שתיה קלה, וכל הטוב הזה ב-99 ₪ בלבד. ולכל החברים הנחמדים שלנו שלא אוהבים המבורגרים מיוחדים (למה?) יש גם את ה-Deal Burger ב-79 ₪ שכולל המבורגר, תוספת מעל, תוספת בצד ושתיה קלה.

זה אשדוד - המבורגר לוטוס

אז מה זה "זה" בדיוק?

אחרי ההזמנה בטלפון, נאמר לנו שההזמנה תהיה מוכנה לאיסוף תוך 10 דקות בלבד (כן, זה היה ביום ראשון בערב, לא שיא העומס), ואכן בהגיענו למקום הכל היה מוכן ומזומן ללא כל עיקוב. הכל הגיע ארוז כמו שצריך, עם כמות מספקת של מפיות (חשוב לציין!!), ואז ללא כל היסוס ניגשנו למלאכה. ל"זה" 6 ספיישל בורגרים מהם אפשר לבחור. כולם מושחתים ומלאים בכל טוב, אבל אחד מהם בעל טוויסט מתוק שעשה לי עיניים, ושמו בישראל "לוטוס בורגר" (72 ₪) – חסה, קרמבל לוטוס, גאודה מעושנת, צ'דר, בייקון טלה וקרם לוטוס, וכמובן קציצת בקר בין כל הטוב הזה (כל הספיישל בורגרים מגיעים במידת עשייה אחידה – מדיום וול).

הלוטוס בורגר של זה אשדוד

נתתי ביס, והתחיל הסיפור. ההמבורגר מגיע בגודל נהדר, קל לשלוט בו, והלחמנייה מחזיקה אותו כמו גדולה, גם עם כל הטוב שיש בו. מידת העשייה בפועל הייתה יותר קרובה למדיום מדיוק מאשר מדיום וול, אבל אני נהניתי מה"טעות". והטעם? אוי הטעם. הקציצה מתובלת היטב, עסיסית ונעימה, קציצה בעלת כבוד ונשמה. לא חסר טעם בבשר גם בלי כל התוספות מעל, אבל ברגע שנותנים ביס משולב, החגיגה עולה שלב. טעמה של הקציצה לא היה הדומיננטי שבמנה, אבל עם כל מה שמעל קשה ליותר מדי לצפות. שילוב הטעמים של מתוק ומלוח תמיד התקבלו אצלי בברכה, וגם הפעם כך זה היה. מתוק במידה, שילוב הגאודה והצ'דר ישב נהדר על הקציצה, קרם וקראמבל הלוטוס המתיקו הכל כהוגן, ובאופן מפתיע, נהנתי מבייקון הטלה שהגיע קריספי במידה מצוינת, והוא הוסיף לביס בדיוק את מה שהיה חסר.

זה אשדוד - המבורגרים מיוחדים

בצד הזמנתי צ'יפס קלאסי, שהגיע בטיבול קלאסי, לא משהו מיוחד, ובגלל האריזה הסגורה, התרכך מהר מאוד ולא היה כיפי לאכילה, אבל אינו היה נורא.

אז מה בסוף?

קשה לטעות עם השילובים המיוחדים ש"זה" מביאים לשולחן.טעמים מאוזנים בשילוב עם בשר איכותי, זה מתכון ששווה ביס. במחירים הוגנים וטעם שכזה, קשה מאוד לטעות עם "זה". אל תשכחו לספר להם מי זה ששלח אתכם ל"זה" 😉

שם: זה. כתובת: מפקורה 1, חוף הקשתות, אשדוד. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 18:00 -02:00, ו' 15:00 – 02:00, ש' 12:00 – 02:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי