הנשיא 1 – ניר מרגלית עם המלצה על המבורגר ששווה טעימה באשקלון

ניר מרגלית - כתב אורח,

ארקדי ביקש מניר מרגלית להגיע לפאב הנשיא 1 באשקלון ולבדוק את הקציצה במקום, ניר חזר עם המלצה לקפיצה.

שלום לכולם, התבקשתי על ידי מנהל הדף לחוות את דעתי על ההמבורגר של פאב הנשיא 1 באשקלון, להכריע בדיון בין מספר אנשים. אז עוד לפני שניגש לדבר על ההמבורגר של הנשיא 1 חובה לדבר קצת על הפאב עצמו. מדובר בפאב שכונתי עם מאפיינים איריים (יענו עיצוב שדומה לכל פאב אירי ארח בארץ). במקום צוות אדיב ומקצועי מאוד של ברמנים וברמניות ושל מלצרים ומלצריות, מבחר המשקאות נהדר, מוזיקה משובחת, המקום נקי ונעים ומשרה אוירה ביתית ומתאים גם לבילוי משפחתי.

ההמבורגר של הנשיא 1

לגבי ההמבורגר עצמו, מספיק לשבת במקום כחצי שעה ולראות שלא עוברת דקה מבלי שיצא "פאפא בורגר" (330 גרם) או "מאמא בורגר" (250 גרם) לאחד הלקוחות הממתינים בציפייה ובקוצר רוח להמבורגר. את ההמבורגר ניתן לבקש במידת ההכנה הרצויה (מדיום כמובן) עם מגוון תוספות כגון ביצת עין, פטריות, בצל מטוגן, חזה אווז, גבינה ועוד. לגבי דעתי האישית על ההמבורגר זה נחלק לשניים, ההמבורגר הוא בהחלט טוב אך ללא ספק אכלתי כבר טובים ממנו (מו ומו או אגאדיר לדוגמה) אך כשלוקחים בחשבון שמדובר בפאב אז בהחלט מדובר באחד ההמבורגרים הטובים שבנמצא ואני לא מעלה על דעתי כרגע פאב שבו אכלתי המבורגר טוב יותר (זה של המולי בלומס בתל אביב אולי משתווה אליו). כשלוקחים בחשבון את החבילה הכללית של אוירה, שתיה טובה, מוזיקה איכותית, שירות "נשיאותי", ההמבורגר והמחירים ההגיוניים (יש כמובן גם מנות אחרות בתפריט) הרי שמדובר בחבילה מנצחת (וממש לא רק לתושבי אשקלון).

הנשיא 1 - המבורגר עם ביצת עין

לסיכום

אני מקווה שעזרתי להכריע בדיון בעל החשיבות המכרעת, אני שם לפחות פעם בשבוע ואני ממליץ בחום לקפוץ לביקור. בברכה, ניר מרגלית, לקוח מרוצה.

קצת מחירים

  • בייבי בורגר 170 גר' – 31 ש"ח
  • מאמא בורגר 250 גר' – 37 ש"ח
  • פאפא בורגר 350 גר' – 45 ש"ח

שם: פאב הנשיא 1. כתובת: הנשיא 1, אשקלון. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ב' 09:30-03:00, ג' 09:30-03:30, ד'-ה' 09:30-03:00 ועד אחרון הלקוחות, ו'-ש' 10:00-03:00 ועד אחרון הלקוחות.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי