האם רועי יוסיפון מצא את הסניף הטוב ביותר ברשת אגאדיר דווקא באילת?

רועי יוסיפון,

דווקא כשאני הכי רעב יוצא לי להזכר לא מעט בטעמים הטובים שטעמתי בחיי. במקרה הזה אותו הטעם היה במרחק נסיעה של מעל 3 שעות מהבית שלי ומסתכם בלא פחות מ-320 ק"מ של נהיגה דרומה. לרשת אגאדיר יש מספר מסעדות ברחבי הארץ, אבל רק בסניף המדובר של אגאדיר אילת יודעים להוציא את המוצר הכי לוהט, שמשאיר אבק לחום של העיר.

אגאדיר אילת – הסניף המוצלח ביותר?

הטעמים המשובחים של ההמבורגר העסיסי הזה נחרטו לי בזיכרון כבר לפני כמה שנים, ואין פעם שאני מבקר בעיר הזאת ולא משאיר מקום בבטן לקינוח. הוא בא בצורת המבורגר אנגוס עסיסי במשקל של 250 ג'. הקציצה בעלת יחסים מצוינים בין בשר לשומן, והגיעה במידת עשייה M.W טובה. הפינוק היה טופינג של בייקון שטוגן בצורה מושלמת, שהעניק להמבורגר טעמים מעושנים מלוחים עדינים וקראנץ' מפנק בכל ביס. כמובן שאדגיש ואזכיר את מה שלי באופן אישי לא פחות חשוב, הירקות הטריים תמיד מגיעים חתוכים בגודל הנכון ובכמות הנכונה וכמו כן, הלחמנייה הטרייה נקלתה קלות ולא התייבשה. כל אלה יצרו יחד טעם מושלם.אגאדיר אילת - ההמבורגר העסיסי

הטעם הזה נותן סיבה מספיק טובה לעשות טיול מפעם לפעם, גם אם רק ליום אחד לדרום לסניף אגאדיר אילת וחזרה.

לידע כללי, החשבון שיצא לנו לזוג:
1 בורגר אנגוס 250 ג' ותוספת בייקון.
1 ג'וניור 160 ג' ותוספת של סנט מור.
1 צ'יפס גדול.
2 שתייה קלה.
171 ₪ לא כולל שירות.
הייתי אומר שעניין הפטור ממע"מ לא ממש מורגש.

אגאדיר אילת – מילים לסיכום

כמובן שאתם שואלים את עצמכם, אז למה כל כך רחוק?! ובכן כמו שכבר דנו וכנראה שגם נמשיך לדון בהמשך, יש הבדלים (לפעמיים מהותיים) בין סניף לסניף בכל רשת. כמובן שיש רשתות מזון שאצלן זה פחות מורגש, אבל במוצר כמו המבורגר שמורכב מכל כך הרבה משתנים שונים שחייבים להיות ברמה גבוהה כדי להגיע לטעם הנדרש יש הרבה איפה ליפול.אגאדיר אילת - ההמבורגר הטוב ביותר ברשת?

לסיכום החוויה

סניף אילת – במקום הראשון, אולי זה מאחר ואילת היא עיר מתויירת ועל כן תחלופת חומרי הגלם מאוד גבוהה והכל נשאר מאוד טרי.
סניף אגאדיר הרצליה – במקום השני, נדמה לי שזהו הסניף הראשון שנפתח ולכן כבודו במקומו מונח.
סניף נחלת בנימין – במקום השלישי, טעים אבל רק ב-3 בלילה כשהוא יחסית ריק.
סניף ראשון לציון – במקום האחרון, פשוט לא טעים. פעם אחרונה שביקרתי שם הייתה לפני 4 שנים ופשוט פעם אחרי פעם הם הוציאו מוצר פגום וגרוע וצר לי על כך.

שם: אגאדיר אילת. כתובת: קאמן 10, אילת. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 12:00-01:00, ה' 12:00-02:00, ו' 12:00-02:00, ש' 12:00-01:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי