איש ההמבורגרים פותח את עונת הרחצה של 2013 באילת עם דיל צוללנים!

ארקדי פורטנוי,

היי חברים, לי ולקבוצת הצוללים שלנו יש נוהל – אתה לא היית באילת בלי ביקור במסעדת ברביס. גם הפעם כשהשעה הייתה מאוחרת וכולנו רצינו לחזור למרכז לפני השביזות הטיפוסית ליום א', אבל עדיין לא היה על כך עוררין – בדרך למציאות עוצרים בברביס.

דיל הצוללנים של ברביס

רובנו הזמנו ב"דיל צוללנים" את ה'רובן' המבורגר במילוי צ'ידר ובייקון קצוץ מעל. משמין? – תפטרו מהלחמנייה, כי על התענוג הזה אין סיכוי שאוותר, אז לקחתי סלט במקום הצ'יפס וההום פרייז (אחרי צלילות תמיד יש תחושת יובש) ואת סלט הקולסלאו העברתי לחברים המורעבים – ובחיוך ענק נגסתי אותו. הדיל צוללנים של ברביס תמיד מציע תמורה שווה בעד הרעב של אחרי הצלילות. הדיל כולל את אחד מהספיישלים של המקום עם תוספת בצד, שכמובן מגיעה גם עם מבחר רוטבי הבית המפנקים ולסיום הם אפילו מפנקים בקינוח – דיל שווה לכל הדעות אחרי צלילה מרעיבה.

ברביס אילת - השלט בכניסה

הבשר של המבורגר רובן הוא עסיסי. על אף מידת העשייה מידיום-וול אשר נדרשת על מנת שההמבורגר לא יתפרק, מספיק לגעת בדופן הקציצה בשביל לטעום מהטעם העסיסי והשמנוני שתערובת ההמבורגר מעניקה. ההמבורגר שלי נטרף בדקות קצרות, נותרתי מרוצה ומחוייך וייחלתי רק לסיגריה של האחרי. הדבר השלילי היחיד שיש לי לומר על החוויה זה שישבנו בחוץ ורחוק מהמסעדה כך שהמלצרית לא תמיד ראתה את קריאתנו ולקח לה זמן לגשת, מצד שני טעמתי את הקינוח שמוגש במסגרת חבילת הצוללים במסעדת ברביס "קרם ברולה" ונדהמתי שאני ממשיך לטעום ממנו – הוא היה צונן ונעים ללא טעם הלוואי הבלתי נסבל שמלווה אותו פעמים רבות במקומות שמשקיעים פחות.

המבורגר רובן של ברביס - מבט מבפנים

מילה לסיום

עכשיו כשאני במציאות אני מייחל לכמה דברים, הבולטים שביניהם זה חופשת צלילות נוספת וצ'יק אין נוסף במסעדת ברביס.

שם: ברביס. כתובת: פארק אופירה, תרשיש 19, אילת. כשרות: לא כשר. שעות פתיחה: א'-ש' 12:00-01:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי