בן רז מתמודד ראש בראש עם המבורגר מפלצתי מחוץ לתפריט דווקא בפאב

בן רז - כתב אורח,

כזה אנחנו בטוחים שעוד לא טעמתם, אתם יודעים מה? אנחנו בטוחים שאפילו לא ראיתם המבורגר מטורף כזה גם אם אתם מבקרים באילת כל שבוע! שלחנו את בן רז עד לאילת בשביל לדווח על הקציצה המפלצתית של מייק'ס פלייס אילת!

מייק'ס פלייס אילת – אותה גברת בשינוי אדרת

למי שלא מכיר את מייק'ס פלייס אילת, מדובר בסניף הדרומי ביותר של הפאב שמזמן נהפך לרשת מצליחה. כמו סניף האם של מייק'ס פלייס בטיילת בתל אביב, גם הסניף האילתי ממוקם בטיילת. אם תחשבו על זה אין באמת הרבה הבדל – ים? יש, תיירים? יש, תפריט עם מנות פאב? יש ומוזיקה חיה ואיכותית? יש! אז בדיוק כמו הסניף התל אביבי גם מייק'ס פלייס אילת נותן חוויה כיפית ומספק אחלה מקום לבירה, מוזיקה והמבורגר מטורף!מייקס פלייס אילת - המגה בורגר!

BEHOLD – המבורגר קילו!

הגעתי עם חברים לאילת לחפשה קצרה ולניקוי הראש, הזדמנות מצוינת לאתגר את הקיבה, הכבד, הכליות וכנראה את השפיות שלי. הגענו למייק'ס פלייס ודבר אחד קפץ לנגד עיני הרעבות, המבורגר במשקל של 1000 גרם (כן כן, יענו 1 קילו). חשבתי, היררתי וחשבתי שוב ואז החלטתי – אני הולך על זה!
בן רז והמפלצת של מייקס פלייס אילת

הדבר המטורף הזה שאתם רואים בתמונות זה המבורגר שבכלל לא מופיעה בתפריט הרגיל של מייק'ס פלייס אילת, צריך להזמין אותו במיוחד והוא מגיעה במסגרת אתגר לרעבים בלבד של המקום. ההמבורגר המפלצתי שוקל כאמור 1000 גרם ומורכב מ-4 קציצות: 2 קציצות במשקל של 300 ג' ועוד 2 קציצות במשקל של 200 ג' (ולא, לא ברור לי למה הם לא הלכו על האפשרות הקלה יותר של להכין 4 קציצות של 250 ג'). וכאילו כל הבשר והקלוריות האלו לא מספיקות, ורק כדי לפנק, החבר'ה הוסיפו עוד 3 שכבות של גבינה בין הקציצות, שנמסה ועוטפת את הבשר מכל צידו ככה בשבילי הפינוק. העלות של הדבר המפלצתי הזה היא כ-140 שקל והטעם – ט-ע-י-ם! (אה כן, למקרה שתהיתם, המנה באה עם צ'יפס בצד). למען גילוי נאות – הלחמנייה קצת לא מתאימה. די מהר נעלמת ונשאר רק הבשר…

שם: מייק'ס פלייס אילת. כתובת: הים 1, טיילת המלך שלמה, אילת. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש' 11:00 ועד אחרון הלקוחות.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי