איש ההמבורגרים עוצר לאכול בדרך למילואים

אור בלאן,

יש את המקומות האלו שפשוט קיימים ואיכשהו החיים נתקלים בהם פעם אחר פעם.  בפעם האחרונה שהיינו במילואים, הרגשתי שפאב גבולות זה אחלה מקום בילוי כשאתה במילואים אך בכל הנוגע להמבורגר שלו זה לא משהו ששווה להרחיב עליו. הפעם חזרתי למילואים ובביקור השני נשברתי והזמנתי המבורגר, למעשה חלקנו 2. 

פאב גבולות, המבורגר עם גווקמולי

ההמבורגרים של פאב גבולות

המקסיקני – לחמנייה פריכה ורעננה וגם טופינג חביב ביותר שהכיל בעיקר המון גוואקמולי תעשייתי, בצל מטוגן וטבעות חלפינו כבוש בצד. לא יציאה גדולה אבל בהחלטת טופינג נחמד שמשלב לחות, חריפות, חמיצות ומתיקות בלי להסתיר את ההמבורגר. ומה עם הבשר אתם בטח שואלים? לא רע! בשר טרי ונחמד שהגיע במידת מדיום יפה ובהחלט הוביל את הביס לניצחון סוחף. לא רק בגלל המילואים והשביזות מהאוכל בגזרה אלא כי באמת מדובר בהמבורגר טעים. אין כאן נתחי פרימיום טחונים אך מדובר בהמבורגר כמו שהמבורגר צריך להיות, והוא עובד לגמרי לא רע בתור אחד שכזה.

פאב גבולות, המבורגר עם ביצה

ההמוברגר מגיע עם צ'יפס תעשייתי פשוט כזה שעובד טוב כשאתם רעבים וסלט ירקות רענן שנפרסם במקום ועושה הרבה אושר לגוף שלכם כשאתם במילואים. ההמבורגר השני שטעמתי היה הסביח בורגר. שאסכם ואומר שחבל שלא נשארתי רק עם הטעם של ההמבורגר הראשון. אומנם אני הראשון שזוקף את הזכות של החצילים בהמבורגרים כשרים בהיותם שמנוניים, מטוגנים ויחסית נטולי טעם כך שהם מתפקדים לא פחות טוב מכל גבינה זולה אחרת שדוחפים לכם בצ'יזבורגר הלא כשר. אבל המכלול כאן לא עבד כמו בהמבורגר המקסיקני, שילוב ההמבורגר עם החציל, הטחינה וביצת העין (שלשמחתי שאלו אותי אם אני רוצה אותה הפוכה או לא) פשוט הפכו לחוויית אכילה לא נעימה הביצה התפוצצה, כך שאכלתי בעיקר את החלבון שבעיקר השתדל להסתיר את טעם הקציצה.

פאב גבולות, המבורגר עם חציל

פאב גבולות – השורה התחתונה

במילואים לא מתלוננים על האוכל! אבל ההמבורגר שלפאב גבולות מציג בשנת 2020 היא לגמרי לא רעה. העיקר שתבחרו במקסיקני. היה גם דיבור טוב על ההמבורגר האסייאתי בקרב יושבי השולן, אבל על זה תשמעו ממני רק בביקור הבא.

שם: פאב גבולות. כתובת: מושב גבולות. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 15:00-03:00, ה' 15:00-01:30, ו' 21:00-01:30, ש' 18:00-01:30.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי