צ'אמפה בורגרז קולורדו – אלעד נזכר בכתבה ששכח לפרסם על המבורגר בלב אמריקה

אלעד גור-אריה,

קולורדו, אולי המדינה היפה ביותר בארצות הברית היא גם ביתי השני. חברים שהפכו להורים השניים שלו במרוצת השנים מארחים אותי בביתם שבפרברי דנבר שנה אחרי שנה, בעיקר בחורף. אז מה אם קפוא שם ומושלג? מסתדר נהדר עם הקור, ובעיקר עם מחירי הטיסות, שברצפה. בכל הביקורים שלי שם אני דואג לאכול, לפחות פעם אחת, באחת מסניפי הרשת של צ'אמפה בורגרז בקולורדו. למה? כי ברגע שמנסים פעם אחת, נשבים בקסם. אז אם אתם בביקור בדנבר (ולא חסרים ישראלים שם), הנה מה שיש לי להציע לכם…צ'אמפה בורגרז - התוספות הטריות והטעימות שמחכות לקציצה העסיסית

צ'אמפה בורגרז – קצת על המקום…

צ'אמפה בורגרז בקולורדו ממוקמת בשני סניפים, האחד בעיירה פארקר (דרומית מזרחית לדנבר) והשני בעיירה לייקווד (מערבית לדנבר) ומציעה מגוון של המבורגרים בשיטת הזמן וקבל. אין פה מלצרים ואין פה מארח/ת. אבל יש פה המבורגרים, והרבה! ממנות בתוספת חמאת בוטנים, או תיבול קייג'ון ועד המבורגרים מבשר ביזון (Bufflo) ואייל קנדי (Elk). המחירים נעים בין $4.50 ל-$8.00 – שווה לכל כיס. ההגשה? כמו בדיינר אמריקאי! על סלסלת פלסטיק, עטוף בנייר פרגמנט מודפס… המבורגר סליזי ונוטף שומן, הללויה!

אגב, למי שבקטע, המקום גם מציע סלטים. לא ברור למה ואיך או מה הקשר של סלט למסעדת המבורגרים סליזית שכזו, התיאוריה שלי זה כי הם רוצים להגיד שיש להם גם מנות בריאותיות. נו בסדר נגיד שזה תופס. יש גם נקנקיות, אבל לא בשביל זה באים לרשת/דיינר/המבורגריה אמריקאית שכזו.
צ'אמפה בורגרז - מגוון המבורגרים טעימים ועסיסיים

אילו מנות ניסיתי ואהבתי?

אז… מודה ומתוודה, ניסיתי שלושה מתוך מגוון ההמבורגרים המוצעים. חלק מהתוספות פשוט לא קרץ אלי, אבל מי מכם שיגיע למקום וינסה, מוזמן לספר לי מה דעתו.

  • קולוראדו בורגר – 150 גרם בקר טחון, מוגש עם גבינת Pepper Jack, גוואקמולה, רוטב ראנץ' ובייקון.
  • צ'מפה קרים צ'יז בורגר –  150 גרם בקר טחון, מוגש עם קרים צ'יז ופלפל חלפיניו מטוגן.
  • מאשרום סוויס בורגר –  150 גרם בקר טחון, מוגש עם פטריות בשום וגבינה שוויצרית.

ההמבורגר של champa burgers

כל שלוש המנות היו… סליזיות בטירוף! קצת מלכלכות ידיים, קצת נמרח ומטפטף, אבל הטעם. הטעם של בקר טרי, איכותי ועסיסי.

אז לסיכום, תיירים יקרים ורעבים להמבורגר שלי…

אם התמזל מזלכם, וזכיתם להגיע לביקור בדנבר המופלאה (מה שבוודאי אתם עושים על בסיס קבוע), אל תוותרו על ביקור באחד מהסניפים של צ'אמפה בורגרז בקולורדו. שווה כל ביס, דולר וסנט!