דנה זוכה לטעום את אחד מעשרת ההמבורגרים הטובים ביותר באוסטרליה

דנה רוזנפרב,

עוד 3 שבועות הטיול שלי ברוסטרליה ושות' מסתיים, אבל הצורך שלי בהמבורגר טוב אף פעם לא נעלם לו. כשהלב רוצה המבורגר, לראש קשה להתנגד… הפעם אני באזור ה-gold coast מחפשת לי איפה לאכול. שאלנו בהוסטל על המבורגר טוב ואחרי קצת לבטים והתייעצויות, צעדנו אל עבר הארץ המובטחת – מקום ושמו Boom Boom Burgers.

ההמבורגר של Boom Boom Burgers

חצינו את הגשר מאזור הבילויים המרכזי של ה-Gold Coast לאי קטן בשם Chevron Island ואחרי כמה דקות הליכה הגענו לבום-בום. המקום מתהדר בכך שנבחר להופיע ברשימת 10 ההמבורגרים הטובים באוסטרליה. העיצוב כיפי, והתפריט נראה מבטיח – כל ההמבורגרים בתפריט כוללים קציצה תוצרת בית במשקל 160 גרם וכל הרטבים הם Home made – התחלה מבטיחה ומסקרנת.

Boom Boom Burgers - המבורגר מומלץ בגולד קוסט

הגיע השלב הקשה באמת – במה נבחר?

בחרנו בשני המבורגרים – ״Boom Boom Bang״ שכולל קציצת ווגיו, גבינה, בצל סגול מקורמל ורטבים תוצרת בית בתוך לחמניית בריוש נהדרת (10 דולר אוסטרלי), וב-״Sitting Bull״ – המבורגר מבשר אנגוס שחור, בייקון, גבינת פרמז׳ן וכרוב מוחמץ (15.5 דולר אוסטרלי) בתוך אותה לחמניית הבריוש הנהדרת. לצד התענוג הזה החלטנו לקחת מיונז וקטשופ תוצרת בית (2 דולר אוסטרלי לרוטב), ו-Puff Potatoes – מעין קרוקטים עשויי פירה תפוחי אדמה עם מעטפת פריכה. כמו בכל מקום עד כה, גם פה לא נשאלנו מידת עשייה אבל מומלץ מאוד מאוד (מאוד) לבקש בכל זאת את המידה שאתם רוצים, גם אם לא נשאלתם.

כדורי פירה של Boom Boom Burgers

ועכשיו כל מה שנותר לנו לעשות זה לחכות, להעביר את זמן ההמתנה ולנסות לא למות ברעב. מהר מאוד הגיעו ה״פאף״ עם הרטבים – כדורי פירה נימוחים ועשירים במעטפת פריכה. המיונז תוצרת הבית היה מתובל ונהדר, והקטשופ תוצרת הבית היה מתקתק ומיוחד. רק סיימנו את הכדורים וכבר הגיעו להם ההמבורגרים המיוחלים. הקציצות היו עבות ובשרניות, התוספות נהדרות ולחמניות הבריוש שנקלו סחבו הכל בגאון וגאווה. טעים, אפילו מאוד ועסיסי, אפילו מאוד.

 Boom Boom Burgers - המבורגר מטריף

אז תכלס, בום בום או בום כלום?

שווה. המקום מוצלח וההמבורגר טוב ובמחיר הוגן. יש בתפריט עוד אופציות מיוחדות כמו המבורגר ים תיכוני, ואפילו אופציות צמחוניות לאומללים. בזמן הצהריים במהלך ימות השבוע תוכלו לשלם 15 דולר ולקבל המבורגר לבחירתכם, תוספת ורוטב לבחירה.

שם: Boom Boom Burgers כתובת: 9 Burra street, Chevron island, Gold Coast שעות פתיחה:11:00-21:30