באיזה אי אקזוטי דנה רוזנפרב מצאה המבורגר שווה לצד וולבים וקואלות?

דנה רוזנפרב,

אני מרגישה שבטיול הזה התחלתי לפתח תחביב חדש – לאכול המבורגר באיים באמצע שומקום. בהתאם לתחביב, הלכתי לחפש המבורגר ב״מגנטיק איילנד״ – אי ששוכן בצמידות לחופי אוסטרליה, ומכיל כמות קואלות חופשיות אינסופית, וגם כמה וולבי מנשנשי גזרים. 

מגנטיק איילנד - וולבי מנשנש גזר

האי החמוד הזה, באזור החוף מזרחי של יבשת אוסטרליה, מושך תיירים בזכות החופים היפים והחיות המגניבות. אבל מה לעשות, כמישהי שאוהבת בשר כמו שהאוסטרלים אוהבים קואלות, הלכתי לחפש לי המבורגר.

קואלה מגנטיק איילנד

איפה אפשר למצוא המבורגר בחור הזה?!

מצאתי עצמי ב-The Island Bar, בר שנמצא בתוך ה-Base Hostel – רשת הוסטלים מפורסמת באוסטרליה וניו זילנד, כשהבייס במגנטיק הוא אחד הסניפים המפורסמים ביותר שלה. מדובר במקום כיפי לאללה, עם תאורה צבעונית מתחלפת, דגלים של כל מדינות העולם (גם של ישראל!!), חבר׳ה צעירים, והרבה אלכוהול. הזמנתי את ההמבורגר הקלאסי, שהגיע עם גבינה ובייקון, וצ׳יפס בצד (15 דולר אוסטרלי, כ-40 ₪). לצערי לא שאלו מידת עשייה, ומההתרגשות, שכחתי גם לבקש.

The Island Bar - ההמבורגר

בעודי חולמת על הקואלות שאראה מחר, האוכל הגיע

למרות שהמקום היה עמוס, האוכל הגיע מהר. הקציצה של ההמבורגר הייתה טובה, עבה ולא תעשייתית, אבל לצערי הייתה עשויה יתר על המידה. הבייקון היה נהדר, וגם הצ׳יפס היה מוצלח. אם לא הקציצה העשויה מדי, ממש ארוחה לתפארת מדינת אוסטרליה.

ההמבורגר של The Island Bar

דה איילנד בר, אז כדאי או לא?

תכלס, כן (במיוחד אם פיתחתם תחביב לחפש המבורגרים באיים איזוטריים) רק בקשו מידת עשייה. במקום יש גם ספיישלים שנשמעים ונראים שווים (סליידר וצלעות, עוף בקארי…), ומסיבות כל ערב. אבל עשו לעצמכם טובה – ותלכו לבקר ב-The Fords ובוולבי רוק בשביל לראות קצת חיות וליהנות מאוסטרליה.

שם: The Island Bar כתובת: 1 Nelly Bay Road, Magnetic Island QLD 4819 שעות פתיחה: א'-ש' 7:00-00:00.