ענבר שוורץ מדווחת גילוי עסיסי במיוחד ליד הוותיקן

ענבר שוורץ - כתבת אורחת,

מה עושים המבורגריסטים רעבים שמטיילים להם בהנאה בעיר יפיפיה? מחפשים איפה לאכול כמובן. ענבר שוורץ מדווחת גילוי עסיסי במיוחד לא רחוק מהוותיקן ששווה את הביקור בפעם הבאה שאתם בבירה האיטלקית. 

צ'יזוברגר של tommi's burger joint

מי זה Tommi?

אני ובן זוגי מטיילים לנו ברומא היפיפייה שטופת השמש לאחר שיצאנו ממוזיאון הוותיקן. היינו עייפים מכל ההליכות ורעבים. מאוד.  הבחנו בשלט של "Tommi's Burger Joint" שהציע המבורגר מפנק ומחיר מיוחד עבור ארוחה מלאה ב-11.90€. לאחר בדיקה מהירה מתברר שהמקום נבחר להיות המבורגר מספר 3 ברומא לפי TripAdvisor, ונכנס לעוד הרבה רשימות שמציעות המבורגרים מעולים ברומא אז נכנסנו. נכנסנו למקום שנראה כמו דיינר אמריקאי עם מוזיקת רוק והמון משפטי מוטיבציה. הצוות היה חביב וכמובן שיש תפריט באנגלית. הלקוחות צריכים לבצע את ההזמנה בקופה ולאחר מכן לאסוף אותה כשהיא מוכנה. 

tommi's burger joint - המבורגר מומלץ ברומא

המקום מציע תפריט קלאסי: המבורגר, תוספות ומילקשייק. הזמנו שתי ארוחות מלאות עם שדרוגים שונים (עוד קציצה, תוספות להמבורגרים, שדרוג שתיה אחת לבירה) יש במקום הנחת סטודנט של 15% מה שהוביל למחיר משתלם של 28€. החיסרון היחיד זה שמדובר בהמבורגר 150 גר', ניתן להחליף לקציצה נוספת או טבעונית (וצריך לציין שלא ישימו מיונז, כי להזכירכם זה עשוי מביצים). מידת העשייה היא תמיד מדיום אלא אם תבקשו אחרת. בחרתי להוסיף גבינה ובייקון, כי אין שילוב טוב ונכון יותר לשים על ההמבורגר, לעומת בן זוגי שבחר בקציצה נוספת, כי 150 ג' לא באמת מספיקים לו. 

tommi's burger joint - המבורגר מומלץ ברומא

ההמבורגר ט-ע-י-ם! רך, עסיסי ונוטף. עבור כל שתייה רגילה ניתן לעשות ריפיל אחד מהמכונה שלהם ליד הקופה ולאחר שלקחתם את האוכל ניתן לקחת מהמגוון המרשים של רטבים שכוללים רטבים שאפילו לא שמענו עליהם מבית Heinz (סלסה קייסר?!). בנוסף לכמות בלתי מוגבלת של מלפפונים חמוצים נהדרים, בצל מקורמל, שבבי בצל מטוגן חלפינו וסלסה. Tommi's מציעים גם 3 רטבים שונים משלהם עבור 1€. ניסינו את רוטב הבית שמאגד קטשופ, מיונז, חרדל, דבש ו"אבקה מיוחדת" שכנראה הייתה קארי. הצ'יפס דק והוא טעים (יש גם צ'יפס בטטה) והתוספת של הרוטב התאימה באופן קסום ששדרג את הארוחה לרמה אחרת.

הרטבים של tommi's burger joint

השורה התחתונה

אכילה במקום גררה מבטים חוזרים של תייר תימהוני שבהה בנו פעמיים בזמן שטייל עם בת זוגתו. רצינו גם לשתות מהמילקשייק אבל כבר היינו מלאים מהאוכל. בהחלט נחזור לשם (זרקנו מטבע למזרקה ?).  יש לציין שמסעדה היא רשת שפועלת ברחבי אירופה ויש סניפים נוספים. אל תפספסו.