ההמבורגר המהיר שיתאים לכם בול, גם בכיס וגם בקיבה

דניאל מושייב - כתב אורח,

יצאתי עם חברים ביום שישי בערב לאזור התעשייה בראשון, ואחרי ששתינו כמויות לא קטנות של אלכוהול, בעיקר בירות, וסיימנו עם החגיגה התחלנו להיות רעבים. כל ראשל"צי יודע שאת הרעב שמתעורר בשלב הזה הולכים לסגור במאפיית הטאבון, אבל לא התחשק לי עוד פעם סמבוסק פיצה, רציתי בשר. החלטנו ללכת לסניף עד העצם אקספרס שנפתח במתחם הרובע לא מזמן בשביל לסיים את הערב כמו שצריך.

עד העצם אקספרס ראשל"צ - המבורגרים ותוספות

פותחים עם שחיתות וממשיכים עם עוד שחיתות

האמת שהאלכוהול עשה אותי ממש רעב אז לפני שהחלטתי איזה המבורגר לטרוף החלטתי שצריך לפתוח עם מטוגן בתור התחלה. החלטתי ללכת על "מנת שחיתות" (22 ₪) שזה מנת צ'יפס שמוגשת עם חתיכות של חזה אווז וגבינת גרויר נמסה על הכל. בהתחלה חשבתי שזו מנה קטנה שרק תפתח את התיאבון, אבל כשהתחלתי לבלוס הבנתי שהמנה הזאת לבד יכולה לסגור פינה של רעב-שחיתות-של-ערב. סופר טעים וסופר מומלץ! שילוב מצויין של הגבינה שנמסה על הצ'יפס שיוצא חם חם עם חתיכות אווז קטנות שנותנות שפריצים של ג'וסיות בכל העסק. שווה.

עד העצם אקספרס ראשל"צ, תענוג מטוגן

בגלל שלא רציתי להוריד את הבאז אז לשתייה לקחתי בירה מהחבית (15 ₪), שזה בכלל קטע מעולה – המבורגריה אקספרסס אבל עם בירה מהחבית זה שילוב מוצלח בעיני. הבירה גם עוזרת להוריד את הגבינה והצ'יפס ולהכין את הקיבה להמבורגר. הלכתי על 2 המבורגרים כי הייתי רעב וכי הקציצות של עד העצם אקספרס לא גדולות, רק 120 ג' כל אחת. זה בעצם הקטע שלהם, אתה יכול להזמין המבורגר רגיל עם קציצה אחת, כפול או משולש, לפי מידת הרעב באותו הרגע. היית רעב וגם רציתי לנסות כמה שילובים אז הזמנתי המבורגר כפול (37 ₪ / 54 ₪ בארוחה) עם צ'דר (5 ₪) ומעדן אווז (6 ₪) ועוד המבורגר רגיל (29 ₪ / 47 ₪ בארוחה) עם ביצת עין (5 ₪).

עד העצם אקספרס ראשל"צ - המבורגר כפול עם אווז

התחלתי עם הכפול, והאמת שדי טרפתי אותו כי אלכוהול פותח לי את התיאבון. השוס האמיתי פה זה המעדן אווז, שמשדרג את הקציצה הסטנדרטית בכמה רמות ומוסיף מלא ג'וסיות להמבורגר. הצ'דר לא יצאה משהו, לא נמסה כמו שצריך וגם היתה תחושה שאפשר בלי, עדיף את הגרויר שנותנת הרבה יותר טעם. הבשר היה בסדר, ביחס למחיר היה בול מה שציפיתי לקבל ומה שאני מצפה מהמבורגר אקספרס של לילה אחרי שתייה. ובגלל שעוד נשאר לי קצת מקום אז גם הרמתי את ההמבורגר השני עם ביצת העין. אותו בשר, אותו קונספט, פחות מלהיב כשזה המבורגר שני ואני כבר די מלא בסה"כ. בסדר, לא מלהיב ולא רע – סביר בהחלט בשביל לסגור פינה.

עד העצם אקספרס ראשל"צ - המבורגר עם ביצה

שורה תחתונה

הגרויר פשוט מצויינת והחזה אווז מדהים וצריך לבוא בתור תוספת קבועה בתפריט עם כל מנה לדעתי, אפילו עם השתייה. בירה מהחבית זה יתרון עצום וזה שהם נותנים refill לשתייה בלי הגבלה זה מעולה בעיני. אני שמח שההמבורגר של עד העצם הגיע לראשון כי עכשיו יש אופציה במחיר שפוי להמבורגר אקספרס, גם כשיוצאים עם החבר'ה וגם כשנשארים בבית כי הסניף עושה משלוחים.

שם: עד העצם אקספרס הרובע. כתובת: משה בקר 12, ראשל"צ כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד', ש' 11:30 – 03:00, ה'-ו' 11:30 – 05:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי