סוסו אנד סאנס – אור שוחט מגלה את הדוכן שהפך לטרנד תל אביבי מבית עומר מילר

אור שוחט,

שף חדש פתח דוכן המבורגרים בעיר – סוסו אנד סאנס, של עומר מילר. הזדמנות להביא לפה חבר ששונא את תל אביב.

"אני שונא אותך" אלה המילים הראשונות ששמעתי מחברי הותיק ליאור, כשנפגשנו ליד הדוכן. "תראה לאן הבאת אותי. אני שונא את הקטע התל אביבי הזה, שאנחנו צריכים לעבוד בשביל לקבל אוכל. תראה את התור הזה! ואין אפילו מקום לשבת, הכל מלא אנשים!"
"בסדר", עניתי. "נאכל בעמידה על הבר שיש פה בצד. חוץ מזה, במסעדות אתה משלם הרבה על המקום שאתה יושב בו ועל זה שמשרתים אותך".
"אבל גם פה אתה משלם הרבה בגלל שזה שף" טען ליאור.
"האמת שלא – ההמבורגר הרגיל עולה פה 34 ₪, וצ'יפס 16 ₪". מחירים ממוצעים כשמשכללים את גודל המנה.
כשכמעט הגיע תורנו להזמין, שמעתי את סוסו שואל את הבחור שלפנינו אם הוא רוצה להוסיף שירות לתשלום באשראי. "ממתי משלמים שירות בדוכן?!" שאלתי בקול את ליאור. כבר תכננתי לשאול כתשובה את סוסו אם הוא משאיר טיפ גם בארומה, אבל כשהגיע תורנו הוא לא שאל על הוספת השירות. אולי הוא שמע אותי…
יש מדינות שבהן מחיר השירות כלול במחיר המנה, והיחס שם לא פחות טוב מאצלנו. הרבה יותר נוח ככה.susu & sons - הדוכן שמשגע את תל אביב

ההמבורגרים של Susu & Sons

בסוסו יש אפשרות להזמין המבורגר רגיל, שעשוי 100% מהבשר של Meatmarket – האיטליז הכי איכותי בשוק הכרמל, או להזמין המבורגר 80/20 – המבורגר המורכב מ-80% בשר ו-20% טלה/מח עצם/כבד אווז/גבינת צ'דר.
מכיוון שאני מאוהב בבשר של המיטמארקט, לקחתי את ה-100% בשר, עם טופינג של לובסטר (!), וצ'יפס בצד – ושידמם מבפנים בבקשה. ליאור שאוהב את הארט בורגר של מוזס (המבורגר משולב כבש ובקר), לקח את ה-80/20 עם טלה וחזה אווז מעל, וכמובן צ'יפס ליד.מבט מקרוב על הקציצה של susu & sons כשקיבלנו את ההמבורגרים ראינו בעיה אחת גדולה: הם קטנים. כולה 120 גרם בשר. בנוסף, חתיכת החזה אווז שליאור קיבל הייתה פשוט עלובה, כמו שאפשר לראות בתמונה. היה עדיף מבחינת סוסו אנד סאנס לא לשים את זה בכלל. הגודל הזה רק פוגע בציון של ההמבורגר מבחינתינו. מה שכן, ההמבורגר היה טעים. טוב, את הבשר של מיטמארקט קשה להרוס, ובשר הלובסטר אכן הורגש, והשתלב יפה בהמבורגר שהיה עטוף בצ'דר. הלחמניות היו חמאתיות ומעולות, וגם ליאור היה חייב להודות שזה פשוט טעים.

120 ג' של תענוג - סוסו אנד סאנס

לסיכום

אני אוהב את תל אביב. אני אוהב את המגוון של האנשים, של הדברים שיש לעשות, וכמובן את מגוון המסעדות ובפרט ההמבורגריות. אין לי בעיה לחכות בתור עם מלא אנשים שונים ומשונים סביבי. אבל למה להכין המבורגר כזה קטן?! כשארצה לאכול את ההמבורגר של מיטמארקט כנראה אלך למיטמארקט. הדוכן הכי טוב לדעתי זה פורט 19. סוסו אנד סאנס יש את הקטע שלו, אבל אני לא יודע אם אחזור לפה כשאני רעב.

שם: סוסו אנד סאנס. כתובת: הרצל 6, פינת רוטשילד, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: כל יום, 12:00 עד אחרון הלקוחות.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי