ההמבורגר שהשאיר את ודיק בלי מילים

ודיק ברגין,

מוצאי שבת, יושבים בחצר, והבטן מתחילה לקרקר. אני מרים את הכפפה ואומר שצריך ללכת לאכול, וכמובן שכולם מסכימים איתי, כל קבוצת העצלנים מרימה את עצמה ומחליטה לנסוע לעיר האורות, תל אביב. שם בין הרחובות הצרים, ברחוב על שם של רב, יושב דיינר מתוק שמחכה רק לנו (נו לא רק לנו אבלתנו לנו לפנטז שאנחנו מיוחדים).

השחיתות של בנץ פלורנטין, מקור: יח"צ

מתיישבים באווירה נעימה, לא רועשת מידי אך קצת דחוסה (כי מה לעשות שכולם רוצים המבורגר טוב בסופו של יום), טופסים את התפריט ומתחילים לקרוא.

ידעת ומצאת, בנץ

לא ספיישל, לא משהו מיוחד מדי. המבורגר, תוספות ומשם כבר נחליט על הכל. כל אחד כמובן הרכיב לעצמו את המנה, את ההמבורגר שלו, המנחם והנעים, אז בואו נעבור אליו ואל המחירים. המבורגר חתיך מבשר בקר משובח (42 ₪), מידת מדיום עם צ'דר ובצל מקורמל (6 ₪ לתוספת). לא יותר מדי, לא מעט מדי, בדיוק לטעמי. מתוק, גבינתי ובשרי. בנוסף בצד הוזמן מיקס צ'יפס וצ'יפס בטטה (18 ₪ כ"א).

בנץ - צ'יזוברגר כהלכתו

המלצרית סבלה את השיגועים קצת, אנחנו המתנו, ולבסוף את הכל כמובן שקיבלנו. ההמבורגר הגיע חתיך, קודם כל. נראה טוב, מזמין וזה בין הדברים הכי חשובים לדעתי. תופסים אותו, מרימים, ומגיע הביס. לועס קצת, חושב קצת, ופשוט נהנה. הבשר הגיע בדיוק במידה, לא רך מידי ולא קשה מידי. היה מעט צריבה חיצונית שרופה מידי לטעמי, אבל זה לא הפריע לטעם הבשר להתממש במלואו. הצ'דר היה נהדר, ישב יפה במיוחד עם הבצל המקורמל שפשוט נתנו מיקס טעמים מענג כמו שצריך.
בנץ - צ'יזוברגר מומלץ

כל ביס היה כל כך כיף וקל שלא רציתי לסיים, אבל כמובן שהסוף הגיע. וכמו שאני אוהב קינחתי את הקציצה והלחמניה וצ'יפס טוב בצד, והוא באמת היה אחד כזה. צ'יפס מתובל היטב, הצ'יפס הקלאסי הפתיע אותי מאוד לעומת הבטטה, כי נהנתי ממנו הרבה יותר.
הצ'יפס של בנץ

יש קריספ, יש רכות פנימית, אבל עדיין חסר מעט קרנצ'יות חיצונית. חוץ מזה, זהו צ'יפס שאכן מכבד את עצמו והמקום שבו הוא מוגש.

המבורגר וצ'יפס של בנץ

אז מה עברנו במסע הזה לעיר האורות? הגעה לדיינר ארגנטינאי קטן, חמוד, ומקסים שמגיע המבורגר פשוט עם אופציה לפתוח את הדמיון והחשקים שלנו. שירות אדיב, המנות אכן הגיעו מהר, שום בעיה לא הייתה, חוויה חיובית לכל דבר ועניין.

מה אני ממליץ?

להגיע

לנסות

ולהכניס אותו לרשימה של אחד ההמבורגרים שאתם הכי אוהבים, כי לטעמי מגיע לו ועוד איך.

אז מה אומרים, באים איתי למסע אחר הבנץ'?

שם: Benz. כתובת: ידידיה פרנקל 4, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 12:00-24:00, ו' 12:00-18:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי