מי היא ההמבורגריה הקטנה בלב העיר הגדולה שהצליחה להטריף את עידו משל?

עידו משל,

אמצע השבוע, נוסע בדיזינגוף תל אביב כדי לפגוש ידידה שמגיעה מרחוק, האוטובוס נוסע לאיטו על דיזינגוף ופתאום אני קולט שמולי חולפת The Little Burger Shop הידוע כ-TLBS, "עדיין לא הייתי פה.." אני חושב לעצמי. יורד מהאוטובוס, שלום לידידה ומשיכה קלה בידה לכיוון המקום תוך שאני ממלמל לעצמי ולה: "עוד לא הייתי, עוד לא אכלתי פה.. מהר" אוקיי אני מגזים, אבל הלכנו לשם דיי מהר.

the little burger shop טופינג ביצת עין

שלום לך חנות קטנה ומדליקה

בקיצור, הגענו למקום שמואר ומקושט בצורה כיפית עם קומיקסים ושלל דקורציה אחרת, עומדים מאחורי שתי עלמות חן (שלקח להן 10 דקות לפחות להסגר על מה הן רוצות להזמין) בזמן הזה אנחנו בוחנים את המקום, את הריחות ומה לא. בשעה טובה הגענו לקופה ותורנו להזמין, ידידתי לקחה ארוחה הכוללת (65 ₪) שתייה, צ'יפס סטנדרטי בצד ולעיקר את הקציצה הקלאסית במידת עשייה מדיום וול (FunFact#, התפריט מפרט בדיוק מאילו נתחים מורכבות הקציצות) ביחד עם ביצת עין, פטריות ובצל (8 ₪) בעוד שאני לקחתי את קציצת הבלומנטל (69 ₪ לארוחה) במידת עשיה מדיום שמורכבת משפונדרה ותערובת סודית של המקום מעל הוספתי ריבת בצל וצ'דר ובצד לקחתי את חלת הבצל. במחיר הארוחה אפשר לבחור 3 טופינגז מעל ההמבורגר, שזה נחמד ומפנק מאד (חוץ מהפטריות ובצל, בייקון טלה ובושה שיעלו לכם 8 ₪ נוספים לתוספת).

the little burger shop צ'יזבורגר עם אננס

התיישבנו בחוץ והמתנו מס' דקות לא רב, לאחר מכן קראו בשמנו והלכנו לקחת את המנות. הדבר הראשון ששמתי לב אליו זה הכמות של מנות הצד, כמות מכובדת מאוד שתופסת שטח נרחב מהמגש, שאפו. את ההמבורגרים חתכנו לחצי אחרי מס' תמונות כמובן (אנחנו לא פראי אדם) ולפניי התגלה מחזה יפיפה של מידת עשיה מדויקת ושכבות של לחמניה, קציצה ותוספות כמו שאני אוהב. בעוד שאצל ידידתי מידת העשייה הייתה קצת מעל לכיוון ה-Well… הוו וול.. בואו נטעם, אני חייב לציין שבעוד שקציצת האמנטל שלי הייתה במידת עשיה נכונה היא הרגישה מאוד עדינה בטעמים, בעוד שהקציצה הקלאסית שאומנם הגיעה מוכנה יתר על המידה, הייתה בעלת טעמים חזקים יותר של בשר ועדין הצליחה לשמור על העסיסיות, אין ספק גם שביצת העין תרמה לעניין.

the little burger shop ארוחת צ'יזבורגר

כמעט שחכתי… חבר שהצטרף אלינו באמצע הזמין לעצמו את הבלומנטל עם צ'דר ואננס על הפלאנצ'ה, ואני חייב לציין שהמנה שלו פשוט נראתה מדהים עם חתיכה גדולה ויפה של אננס צלוי מונח של שכבה מפנקת של צ'דר כתום. אז הקציצות טובות, התוספות מעל מעניינות ומשתלבות מעולה, מנות הצד הן כיפיות לגמרי, חלת הבצל קריספית עם קצת ברביקיו למעלה, ואומנם הצ'יפס היה חצי פריך חצי רך אבל עדיין טעים מאוד.

לסיכום החוויה

TLBS מציעים ארוחות המבורגר איכותי באמצע תל אביב שכוללות מס' טופינגז לבחירתו של הלקוח, מנות צד בביצוע טוב ובכמות מכובדת מאוד. אז אם אתם באזור דיזינגוף סנטר אני בהחלט ממליץ להוסיף את המקום הזה לרשימה שלכם.

שם: The Little Burger Shop. כתובת: דיזינגוף 125, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילותא'-ש 12:00-03:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי