מה דנה גילתה על השירות של וולט ועל המבורגרים?

דנה רוזנפרב,

יום חמישי, וחזרתי מהעבודה די גמורה מעייפות. אלו השבועות האחרונים שלי בארץ לפני שאני חוזרת לארצות הניכר, אז המירוץ לאכול בכל המקומות שאני אוהבת לפני החזרה תכף מסתיים לו ולפורט עדיין לא הספקתי לקפוץ. מה נעשה? נזמין משלוח!

המבורגר שוויצרי של פורט19 במשלוח של וולט אריזה

תודה לאלוהי הוולט, שהביאו לארץ סוף סוף אופציה לקבלת משלוח שלא משתלם להם להחזיק מערך משלוחים משל עצמן. רק לפני שנה, כשחזרתי מטיול בלונדון, הצקתי לכולם בשאלת ה״איך אין בארץ משהו דומה ל – uber eats?! ״, והנה משאלתי התגשמה. נכון, בינתיים זה רק בתל-אביב, ואוטוטו מתחילים בגבעתיים, אבל אנחנו בדרך הנכונה למהפכה בתחום המשלוחים. ועכשיו גם יש הטבה של 40 ₪ למשתמשים חדשים שמגיעים דרך הקהילה.

המבורגר שוויצרי של פורט19 במשלוח של וולט בתוך קופסא

אז מה מזמינים?

שיטוט מהיר באפליקציה של וולט, מראה לי ששני הסניפים של פורט 19 מבצעים משלוחים אלי – יופי. התפריט זהה לאכילה במסעדה, למעט העובדה שאין עסקיות – את הצ’יפס וההמבורגר והשתייה תאלצו להזמין בנפרד, וגם נראה שאי אפשר להזמין את ספיישל החודש משני הסניפים (אלא רק מהסניף של שלמה המלך). הזמנתי לי המבורגר שוויצרי, צ׳יפס וקולה זירו, וחיכיתי. 25 דקות, והשליח כבר צלצל בדלת.

המבורגר שוויצרי של פורט19 במשלוח של וולט

מהר, הופתעתי לטובה. קיבלתי שקית שכללה קופסאת צ׳יפס, קופסא עם המבורגר, שתיה קרה בשקית (בשביל שלא תרטיב הכל אם תפתח, או אפילו אם השתייה ״מזיעה״ מהבדלי הטמפ), ושקית עם רטבים ומגבון לח. כל הדברים הגיעו מסודרים וראויים לאכילה – לא הפוכים / מעוכים / פתוחים כמו שקורה בהרבה משלוחים ומבאס לנו את הישבן. כל הכבוד וולט!

ואיך הגיע ההמבורגר?

שמעו, אני מאוד אוהבת את ההמבורגר של פורט 19 במקום עצמו, וגם במשלוח הוא מוצלח למדי. הלחמניה הגיעה יפה (כמו שאתם רואים בתמונה), הבשר טוב, שילוב התוספות נהדר ונדיב, והירקות טריים. החסרון היחיד הוא מידת העשייה – אני אוכלת מדיום, והקציצה הגיעה מדיום וול. הצ׳יפס דווקא הפתיע, והיה נראה שעבר די טוב את המסע, בלי לאבד הרבה מהפריכות.

המבורגר שוויצרי של פורט19 במשלוח של וולט חצוי

אז תכלס, כדאי או לא כדאי?

שמעו, וולט יצאו פה די מצטיינים. את כל התמונות בכתבה צילמתי בבית, ואין ספק שניכר דווחו מתייחסים לאוכל במשלוח יפה יפה. לגבי פורט 19 – למעט מידת העשייה, בעיה שקל מאוד לפתור, היה מושלם.

שם: פורט 19 החשמונאים. כתובת: חשמונאים 95, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ה' 11:00 – 24:00, ו' 11:00 – 16:00, ש' 18:00 – 24:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי

להורדת אפליקציית WOLT