אורנוס פאב נתניה, יש פוטנציאל אבל זה עדיין לא שם

מתן גון,

עברנו סגרים רבים ובתור אחד שמתקשה מאד להזמין המבורגר, הרגשתי כאילו שנה שלמה הייתי בצום, הגעגועים לקציצה העסיסית, המושלמת הזו עשו אותי רעב כאין שיעור להמבורגר טוב. הלכתי עם החברה שלי לבקר חברה טובה שלה בנתניה, הלכנו לפאב האהוב עליה, ראיתי מנת המבורגר שנשמעה טוב וגם קיבלתי המלצה חמה, אז אחרי תקופה כה ארוכה נראה לכם שאני לא אלך על זה?

הגיע הזמן להזמין

כן, זה פאב, לכן לא צריך להגיע עם ציפיות בשמיים, אבל קיוויתי שהרעב הגדול שלי יתעלה על הכל ויגרום לקציצה שהייתה כה חסרה בחיי, להיכנס לספר השיאים. הזמנתי את המבורגר אורנוס שמגיע בליווי צ׳יפס (52 שׁ״ח). חשוב לציין, זה קרה ממש לפני פסח, כלומר ממש אחרי הפתיחה הראשונה, מה שעוד הפחית לי את הציפיות, פאבים בטח לא בכושר משחק, אבל אני עדין בשלי! הגיע המנה המיוחלת ואני כהרגלי מתחיל מהצ׳יפס, אנשים צופים בי ואומרים, עד שתגיע להמבורגר הוא כבר לא יהיה טוב, כנראה שהם לא מודעים שאני אוכל מהר בטירוף, תוך פחות מחמש דקות כבר אין צ׳יפס 🙂 הצ׳יפס היה תעשייתי, אבל עדין מאד טעים, עשוי טוב, עם כמות מלח מורגשת וטובה והיה מאד נחמד בתור מתאבן לקראת המנה העיקרית.

הגענו ליעד

אז הגעתי להמבורגר, אתחיל מכך שלצערי הוא לא היה מדיום, היה מדיום וול ואפילו מעט וול דאן, מה שהפך את הקציצה לפחות נימוחה וכיפית, בנוסף לצערי היה חסר שומן מה שהפך את הקציצה למאד קשה ללעיסה, עם זאת, הבשר היה איכותי וטרי, מה שלא קורה בהמון פאבים מה שנתן הרגשה שהפוטנציאל קיים, אבל כדי לממש אותו צריך לעשות כמה שינויים קטנים. הטעם היה טוב בסך הכל, גם השילוב של הירקות והרטבים בהמבורגר היו מתואמים, אבל אין ספק שאם היה קצת יותר שומני ופחות עשוי, הייתי נהנה הרבה יותר.

בסך הכל, אני עוד אחזור, בתקווה שאולי חלק מהדברים קרו עקב כושר לקוי אחרי תקופה של סגר בלתי נגמרת בעסקי הלילה ואולי גם התקווה שלי לאחר תקופה ארוכה ללא הקציצה שהתגעגעתי אליה כל כך גרם לכך שהציפיות שלי יהיו גבוהות מדי, בכל מקרה, אני מקווה שהטעם שחסר לי כל כך יחזור לחיי.

שם אורנוס. כתובת: כיכר העצמאות 13, נתניה. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 20:00-03:00, ה'-ש' 20:00-02:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי