מיד-בר באר שבע – אור בלאן מדווח על קציצה סטודנטיאלית מאכזבת

אור בלאן,

איזה סטודנט בבאר שבע לא מכיר את מיד-בר? מקום חביב לשבות בו על נשנוש בסוף יום, אולי איזו בירה (טוב נו, סטודנטים – ברור שגם בירה) ולקשקש מכל הלב. חבל רק שההמבורגר מאכזב קשות.

מיד-בר – בחיפוש אחר המבורגר

אחרי סופ"ש שלם שבו נשארתי בבית לבדוק עבודות של סטודנטים זבי חוטם (ושלא באמת ידועים לכתוב עבודות כמו שצריך, אבל זה נושא לבלוג אחר), חשבתי לפנק את עצמי עם איזו קציצת המבורגר חביבה לשיפור מצב הרוח ולחיזוק ההרגשה הטובה בקיבה. חיש קל מצאתי את עצמי מלווה בידידה שלי במסעדת מיד-בר. אחרי הסתכלות קצרה בתפריט היה ברור שאני הולך על המידבורגר, 200 גר' של "בשר בקר איכותי שנעשה במקום" (או לפחות ככה הבטיחו לנו בתפריט, ותפריטים לא אמורים לשקר) שמוגש עם מנת צ'יפס בצד (38 ₪).
מיד-בר באר שבע - המבורגר מאכזב

כנראה שההגדרה של מיד-בר ושלי לבשר איכותי שונה לחלוטין, עבורי מדובר בבשר רך, טעים עם תיבול מדויק וטעם שמענג בכל ביס (למשל כמו זה של בורגר סאלון), עבור מנסחי התפריט של מיד-בר מדובר בקציצה תעשייתית חסרת ייחוד ותפלה – כזו שגורמת לך לתהות למה לא הלכת לשווארמה המקומית במקום (אותה איכות בשר, חצי מהמחיר והמוכר קורא לך כפרה/נשמה). או כמו שמלמדים בפקולטה לפילוסופיה – זה מה שנקרא "טעות בקטגוריה", כי ספק שזו קציצה שמגיעה לה להיקרא המבורגר.אור בלאן וההמבורגר של מיד-בר

אני יכול להבין למה הקציצה הזאת נחשבת כסבירה או אפילו משתלמת לקהל הסטודנטיאלי המקומי, אבל בעיני מדובר בקציצה בינונית ולא מלהיבה, הטעם התעשייתי בהחלט מזכה את ההמבורגר של המקום בתואר "העייף של השנה" (לפחות מכל מה שטעמתי בבירת הנגב). לחיוב אציין שהירקות שהוגשו (עגבנייה, חסה, מלפפון חמוץ ובצל סגול) על הלחמנייה היו טעימים ובכמות נדיבה (כמו שאני אוהב) והשומשום על הלחמנייה היה אחלה, רק חבל שהיא  לא עברה קלייה קודם ושהיא מהסוג שנמעך בקלות.

בקיצור

טעמתי טובים יותר, טעמתי גם טובים פחות, אבל זה לא המקום שאני אחשוב עליו בפעם הבאה שאחשוק בקציצת בקר מבשר איכותי.

*** המסעדה נסגרה ***