מקום סודי של קרניבורים שחייבים להכיר!

המבקר חוזר,

המבורגרים, סליידרים, נקניקיות, נתחים מעושנים וסטייקים. תמיד יש כאן תחושה שהשף קם בבוקר ומחליט שהיום בא לו X. קופץ לקצב ובא לו Y כי ה-Y נראה וואי וואי וואי. 

זוקו - נתח קצבים, סינטה ואנטריקוט

יש במקום הזה קסם. אתם תאלצו לפתוח כפתור במכנסיים בסוף הארוחה ותתאהבו באוכל מושלם, בצוות חמוד ובמקום ביתי ושונה מהנוף הסטנדרטי. וגם יש חנייה חופשית ובחינם. שזה תמיד בונוס.

פריים ריב - זוקו

אם יש משהו שלמדתי כשאני מגיע ל ZOKO by Izidor Segal זה לא לחשוב מה בא לי אלא לשאול את השף איזי "מה טעים היום"? למרות שמדובר בסטייק-האווס כשר בהשגחת צהר לא קרה לי פעם אחת שנתח כזה או אחר הגיע סיבי, ייבש או מלוח. אין כאן סו וידים ומטבח מתקדם יש כאן גריל פחמים ומעשנה. הארד קור.מנה ראשונה צוואר טלה קטן חמוד ומעושן. העישון עדין ולא נלחם בטעמי הטלה הקלילים אבל מה שבאמת מפתיע זה כמה שהבשר נותר לח ולא התייבש. לרוב זו הבעיה המרכזית במסעדות שמגישות מעושנים.

כתף טלה מעושנת
השילוש הקדוש: נתח קצבים, סינטה ואנטריקוט – אומנם אני סאקר של נתח קצבים כשהוא טוב, אבל התענגנו על הנתח הפעם בטירוף. מידת צלייה מידיום-רייר נהדרת שמרה על טעמי הברזל העוצמתיים של הנתח יחד עם שכבת מוייארד נהדרת שחיבקה אותו מכל הכיוונים.
נתח קצבים - זוקו
סינטה לרוב איננה הבחירה הראשונה שלי. אך כשהיא מפרה בוגרת ומיושנת כהלכה משהו מתפתח שם בטעם, טעם הבשר עולה לרמה כל כך גבוהה עד שבכל ביס יש חשק לצנוח לאחור ולהתענג כמו מכוסית של משקה נהדר. האנטריקוט הוא אנטריקוט – יישון מושלם, מיקום מושלם בפרה וצלייה נהדרת הם הם הסוד האמיתי בהגשת אנטריקוט מעולה וזה בדיוק מה שהיה לנו בצלחת. מנתח בשיאו.
סינטה מיושנת - זוקו
 
דנבר קט – חתיך ופופולרי נכנס לתפריטים בשנים האחרונות כשמחירי נתחי הפרימיום עלו והקרניבורים חיפשו נתחם נוספים שאפשר לצלות בלי לשבור קופות חסכון. הטריק: רק המשך מכסה אנטריקוט של פרה בוגרת ומשוישת כהוגן יהיה נהדר בפה. השאר – סוליה שנועדה לטחינה. גם כאן לא נפלנו רע. הביס עסיסי ומשוח בצ'מיצ'ורי נהדר שעושה חשק להמשיך ולהמשיך ולהמשיך.
דנבר קאט - זוקו
הפריים ריב חיסל אותנו. כנהוג בסטייק-האווסים ברחבי הגלובוס כשהסטייק הצגה מציגים לך אותו ואתה מהנהן בפלצנות. כאן השף הפתיע אותי עם סטייק מול הפרצוף ולא יכולנו שלא להיקרע מצחוק מהפרדודיה והאותנטיות השמורים למקום הזה. הסטייק נשלח למטבח והגיע עסיסי ובשרני כמו שפריים ריב יודע להיות בשיאו.
המבורגר זוקו קריית אונו
 
נ.ב. שפע של מנות צד חמודות. הלוואי שיחזירו את קלחי תפוחי האדמה ואני בגן עדן. הלכתי לפתוח כפתור.
שורה תחתונה: אני ממש חושש שיותר מידי אנשים יגלו את המקום הזה ואאלץ להזמין תור.
 
שם: זוקו. כתובת: קק"ל 4, קריית אונו. כשרות: כשר. שעות פעילות: ב'-ד' 18:30-23:00, ה' 18:30 עד אחרון הלקוחות
 
ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי