איש ההמבורגרים עבר חווית אקספרס קשה בשעת ערב מאוחרת

ארקדי פורטנוי,

פעם אחר פעם אני מוריד את הכובע בפני מסעדת 'עד העצם' המיתולוגית, חרף העובדה שהתפריט מיושן ולא עדכני, כל מנה במקום עשויה למופת. לכן, שלא במפתיע, ההמבורגר של מסעדת "עד העצם" הוא פשוט טוב. מצד שני, ההמבורגר של "עד העצם אקספרס" הוא פשוט רע. מעשה שהיה כך היה בסניף עד העצם אקספרס קינג ג'ורג'.

עד העצם אקספרס – התפוח נפל רחוק מהעץ

שעת ערב, רעב, מחפשים פתרון מהיר אבל גם טעים. כשמסתובבים ברחובות העיר ורוצים המבורגר שישקיט את רעשי הקיבה אתם לא מחפשים גורמה אבל גם לא רוצים להתדרדר לתהומות של פאסט פוד סטייל בורגר קינג או מקדונלד'ס. בדיוק בשביל זה הושקה הגירסה המהירה של עד העצם – עד העצם אקספרס. הגענו בשעת ערב מאוחרת וסניף עד העצם אקספרס קינג ג'ורג' היה ריק למדי. חבורה של צוציקים הסתובבו ליד הפלאנצ'ה, אלו לקחו את הקציצות הגמדיות ומעכו אותן לעובי של קראפ. כמובן שהאקט נידף את כל הטעמים שהיו בבשר והתוצאה היא קראפ (בלעז'). אז נכון, לא מדובר בבשר מעובד כמו ברשתות האיכסבורגר, אבל ראבק קצת הכשרה! הבשר בהמבורגר של עד העצם אקספרס קינג ג'ורג' לא גרוע, אבל הקונספט וכוח האדם בעייתים למדי.עד העצם אקספרס תל אביב - המבורגר לשעת לילה

הזמנתי את ההמבורגר המשולש (3 קציצות של 120 גר') ואפילו שביקשתי מהצוציק לא למעוך את הקציצה ולהוציא לי אותה במידת מידיום (הוא שאל באימה: מה שיהיה כזה אדום בפנים? ובינתיים הגוש המסכן מת לגמרי). בפועל מה שקיבלתי היו 3 קציצות מעוכות, חסרות טעם עשויות WWD. רוטבי הבית היו יותר משעממים מחדר אוכל של קיבוץ: קטשופ, מיונז וצ'ילי (כן…) וגם הלחמנייה הייתה של שעת ערב מאוחרת שלא זכתה לחריכה קלה שבקלות כדי שתאחוז את הבשר ולא תספוג לתוכה את כל הטעמים ואפילו עלה חשד ודיון קצר בינינו באשר למידת טריותה.

גיל בר: "טאבסקו? מה הקשר בין טאבסקו והמבורגר?"
עניתי: "טאבסקו! מה הקשר להמבורגר?"

סיכום חווית עד העצם אקספרס קינג ג'ורג'

במילה אחת – זוועה, ביותר מילים – לא ממליץ על ההמבורגר של עד העצם אקספרס קינג ג'ורג'.

*** המסעדה נסגרה ***