האם מסעדת הבשרים המטורפת טובה גם במשלוח?

יובל שקולר,

שישי בערב, ולצערי כצפוי במדינת ישראל – היצע ההמבורגרים שזורמים על משלוח היה נמוך מהצפוי. אני והחברה החלטנו לא לוותר על הקרייבינג, פתחנו את הוולט וישר צד את עיניינו ה-M25 – למי שלא מכיר, זו היא מסעדת בשר מהטובות בארץ ואני תמיד נהנה שאני שם. כמה קליקים באפליקציה, חצי שעה המתנה – ומתחילה החגיגה!

פתיחה חזקה

האוכל הגיע בשקית לבנה עם מיתוג פשוט של המסעדה, ותודות ל-Wolt הכל הגיע חם וטרי. למנה ראשונה לקחנו את מנת הדגל של M25 – עראיס. למי שלא יודע, M25 התחילו את הטרנד לפני כמה שנים של פיתה ממולאת בבשר (במקרה הזה בשילוב שומן טלה) צלויה בשלושה שלבים. לשמחתי, המשלוח ממש לא פגע במנה והפיתה הגיעה קריספית מבחוץ וטעימה בטירוף מבפנים. הבשר היה מעולה וזה הורגש בכל ביס וביס. יחד עם המנה הגיע סלט עגבניות על טחינה שהשתלב יופי טופי.

העראייס של M25

המבורגר של מסעדת סטייקים?

לעיקריות לקחנו שני צ׳יזבורגרים המוגשים בלחמניית בריוש עם גבינת צ׳דר, איולי ביתי, חסה ועגבנייה. מה שהכי הפתיע אותי, זה שהלחמנייה הגיעה חמה וקריספית (!) בדיוק במידה אחרי חצי שעה. המסעדה (בשילוב וולט) הפתיעה פה ממש לטובה. הטעם של ההמבורגר היה מעולה, הגבינה הייתה קצת לא מורגשת אבל השוס האמיתי היה באיולי – הוא הגיע בנדיבות והיה מעולה. מידת העשייה הייתה מדיום ואפילו לכיוון הרייר – לי זה היה מעולה אבל אם אתם רגישים אז אולי עדיף להזמין קצת יותר עשוי. בסה״כ, ההמבורגר היה מפתיע וטעים בטירוף. עם הצ׳יזבורגרים הזמנו תפוח אדמה ובצל צלויים – תפוחי האדמה היו סבבה, הבצל היה מפחיד עם כמה שהוא היה טעים – הוא היה על סף המקורמל ופשוט טעים בקטע אחר.

צ'יזבורגר של M25 במשלוח של וולט

לסיכום

בגלל שכל כך נוח להזמין עם האפליקציה של וולט, אפילו לא שמתי לב שהוספתי קינוח ונזכרתי במוס השוקולד רק כשפתחנו את השקית והוצאנו את המנות. המוס מושלם, ופינוק מעולה לסוף ארוחה נהדרת. וולט ממשיכים לעשות אותי מאושר (ושמנמן), והפעם M25 היו פשוט מדהימים – העראיס מעולה, הצ׳יזבורגר פצצה ואפילו הבצל ליד היה מושלם. נהנינו מכל ביס וללא ספק נזמין משם שוב!

שם: M25. כתובת: סמטת הכרמל 30, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: ב' וה' 11:00 – 17:00, ג' וד' 11:00 – 17:00, 19:00 – 23:00, ו' 10:00 – 16:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי