איך וולט ו-TLBS הצילו את דנה מגוויעה ברעב

דנה רוזנפרב,

שוב עצלנית ורעבה, שוב קרייבינג להמבורגר. מביטה בשעון, השעה 12 – כבר לגיטימי לאכול צהריים, ואפילו רוב המקומות בוולט כבר עושים משלוח.

מתה לגוון! מאיפה אזמין הפעם?

התלבטויות קלות, גוללת באפליקציה למעלה ולמטה, ומחליטה להזמין מ-the little burger shop, או בקיצור tlbs. בחרתי בקומבו קלאסי של המבורגר 200 גרם עם 3 טופינגס – ריבת בצל, צ׳דר ובייקון טלה, חלת בצל בצד כתוספת, וקולה זירו (כי בכל זאת, שומרים קצת על הגזרה…). אבל הרגשתי שאני לא יכולה לוותר על צ’יפס אמיתי ליד ההמבורגר ולכן הוספתי גם צ׳יפס גרמולטה, ככה בשביל לפנק.

50 דק׳, והמשלוח כבר אצלי בדלת בגבעתיים!

פייר, הפתיע – נשארתי אצל ההורים באותו היום בשביל לארוז לחופשה קצרה שטסתי אליה למחרת, וכבר חששתי שאגווע ברעב, אבל המשלוח הגיע מהר, חם וארוז טוב.

Tlbs המבורגר, חלת בצל וצ׳יפס

עזבי שטויות, איך האוכל?

ההמבורגר הגיע מדיום מושלם, שזה הישג מרשים למשלוח. הקציצה הייתה טיפה דחוסה, ריבת הבצל המתקתקה והצ׳דר הלכו בול עם הבייקון טלה, ושווה לציין של בייקון הטלה היה טעם חזק של טלה מבדרך כלל, שמבחינתי החמיא להמבורגר.

Tlbs המבורגר

חלת הבצל הייתה נהדרת ופריכה בדיוק כמו שצריך, והצ׳יפס גרמולטה היה פריך ומרענן הודות לחיצוניות של הגרמולטה. מזל שלקחתי את שניהם!

תכלס, משלוח וולט של tlbs, מומלץ או לא?

תשמעו, האוכל הגיע מהר וחם, הכל ארוז כראוי, מה שצריך להיות פריך הגיע פריך ומה שצריך להיות מתובל הגיע מתובל כמו שצריך. הופתעתי לחיוב, ממליצה.

שם: The Little Burger Shop. כתובת: דיזינגוף 125, תל אביב. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ש 12:00-03:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי

להטבה בלעדית באפליקצית וולט >>