ככה תסגרו פינה מהירה עם עוף בלי להתאמץ

אור בלאן,

לחץ, פגישות, ריצות – חיי ההיטקיסט אינם קלים. שוב מוצא את עצמי במרוץ להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן, והפעם אני במשרד תל אביבי מפונפן מעביר סשן טכני לסטארטאפ עם מוצר ממש מדליק. שיט! עוד פעם זה מתארך יותר מדי ואני בקושי אספיק להגיע לרכבת בזמן, על ארוחת צהריים אין באמת מה לדבר כי לזה בטח לא יהיה לי זמן. רגע! נזכרתי ש-Wolt מאפשרים להזמין ולבצע איסוף עצמי, בול מה שאני צריך. יוצא מהשסן בריצה, תוך כדי ירידה במעלית כבר מתחיל לחפש מה קרוב ומעניין לי מספיק.

העוף של רוטיסרי צ'יקן קלאב, צילום: אורן שלו

מזל שהפגישה הפעם ברחוב הארבעה, מה שאומר שרונה מרקט קרוב ואיתו עשרות אופציות. המעלית מגיעה ללובי בדיוק בזמן שבחרתי מה להזמין. צריך משהו קל ולא שומני, כזה שלא יכביד עלי בריצה היומית ועדיין יספק את הרעש שעושה הבטן שלי. מזל שאני גם עורך את מדור החדשות של הקהילה, כי ככה גיליתי שרוטיסרי צ'יקן קלאב פתחו סניף חדש בשרונה, קניתי! במרחק שבין המעלית לדלת הכניסה של הבניין כבר סיימתי את ההזמנה, כשמרחק ההליכה מהמגדל הנוצץ ועד למועדון העוף בשרונה הוא בדיוק הזמן שייקח להם להכין את ההזמנה שלי. תיזמון מושלם.

טייק אווי של רוטיסרי צ'יקן קלאב שרונה

הגעתי בהליכה מהירה לרוטיסרי צ'יקן קלאב, נגשתי לקופה ושאלתי עם ההזמנה שלי מוכנה. תנועת ידיים זריזה, קופסאות אוכל נדחפות לתוך שקית To Go חומה וממותגת, אני מחייך וממשיך לדרכי (מת על זה שלא הייתי צריך להוציא את הארנק מהכיס אפילו). ממשיך בריצה לתחנת הרכבת, תוך כדי שאני אוחז בחוזקה ברצועות של שקית תזונת הצהריים שלי. שונא לרוץ, זה מה יש. מגיע לתחנה על הקשקש, מזל. הרכבת נכנסת לתחנה בדיוק כשאני מסדיר את הנשימה. שעת צהריים, העומס בינוני ואני מצליח למצוא מושב עם שולחן כמעט לבדי, הגברת המבוגרת שמולי לא ממש מצליחה להבין את הדמות המתנשפת שמולה, אך מגיבה באדישות.

חזה עוף, רוטיסרי צ'יקן קלאב שרונה

נרגע כמה דקות במיזוג המקפיא של רכבת ישראל. הוצאתי חיש מהר את קופסאות החד"פ הקרות עם המנות החמות על השולחן הקטן וככה יש מאין נוצר לו אי קטן של שקט. רגע של עצמי והעוף שלי בתור הריצות של היום. חזה העוף נוצץ מולי וקורא לי לנגוס בו לצד תוספת של שעועית ירוקה (56 ₪). ביס ראשון מפוצץ את הפה בנוזלים וטעם, מה שהפתיעה אותי לחלוטין, כי עבר לא מעבר זמן מהרגע שאספתי את ההזמנה ועד הביס במנה. חייב לחזור לשרונה בשביל לטעום את זה בלי ההמתנה. השעועית מזכירה לי שהתבגרתי וטוב שכך, כי זו מנת צד כל כך יותר מוצלחת מצ'יפס. ארוחה מושלמת ליום של ריצה מתובלת עם רוטב חריף של המקום ובשיטת הזמן זאת בעצמך באדיבות Wolt – בול מה שהייתי צריך.

חזה עוף ושעועית של רוטיסרי צ'יקן קלאב שרונה

שם: רוטיסרי צ'יקן קלאב. כתובת: קלמן מגן 3, שרונה מרקט, ת"א. כשרות: כשר. שעות פעילות: א'-ה' 11:00 – 22:00, ו' 11:00 – 15:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי

להורדת אפליקציית WOLT