מדוע הביקור של איש ההמבורגרים בסניף המצטיין הסתיים באכזבה?

ארקדי פורטנוי,

בערב קיצי הגחנו לסניף BBB נתניה, מכיוון שהייתי כבר אחרי שעת ארוחת הצהריים (שבה כבר סעדתי את נפשי), התפשרתי על המבורגר 220 ג', ולקחתי המבורגר בקר סטנדרטי עם טופינג של פטריות וגם בצל מקורמל. הגברת בחרה בארוחת טריו: רגיל, טלה ואנטריקוט. מעשה שהיה, כך היה בסניף BBB נתניה.

BBB נתניה והחוויה של ארקדי

במנה הראשונה כבר שלפתי את המצלמה של הנייד, פטה כבדי עוף צולחת יפיפה על מרבד שוקולד-ריבה וצנצנת ריבת בצל עמדה בגאווה לצידו. כמו תמיד, בירה ווינשטפן היא בת לוויה ראויה. היא צוננת עם גוף עשיר וסיומת מתקתקה אבל רק במידה הנעימה ולא מעפילה על טעמי הריבות שהוגשו במנה. לעניות דעתי, השאלה על מידת העשייה היא שאלה טריוויאלית שאמורה להישאל בכל הזמנה של המבורגר, לצערי בישראל, זו שאלה שרבים נוטים לשכוח בטיעונים שונים. כשהגיע ההמבורגר שלי, כבר בביס הראשון הרגשתי כי מידת העשייה הינה רייר מידי. קיוויתי שריכוז הפטריות תעתע בי, אבל מבט נוסף וביס הבהיר לי כי הזמנתי למעשה טרטר בלחמנייה, חזר למטבח.

BBB נתניה - המבורגר וטבעות בצל

אני נמנה על קבוצת החותכים באמצע. כאשר המנה חזרה מהמטבח, זכיתי לקציצתי החתוכה בתוך לחמנייה רעננה. כבר במבט ראשון היה ברור לי כי הטעם לא יהיה לעולם כפי שהמשורר התכוון אליו. חבל מאוד, שגם סניף הדגל – BBB נתניה החליטו להתפשר על הרמה ולרמוס את שמם. כרגיל, בהמשך קישרתי שהבעיה הייתה בטבח. ראשית הוצאתי את חיץ העגבנייה (לאחר שהביס בישר לי שלעסתי משהו שלא נועד לאכילה). אם לא די בכך, בביס הבא הסתבר לי שאני גם לועס קליפות של בצל. זו כבר הייתה נפילה של ממש מצד בורגוס נתניה. לא מאחל לאף אחד לשלם את מיטב כספו עבור חוויה שכזו.

bbb netanya - המבורגר שכזה

במקביל זוגתי לארוחה, אכלה מעט ולאט, אז גנבתי לה מיני המבורגר אנטריקוט. טעמו, כרגיל עשיר יותר, ואף על פי גודלו הוא היה עשוי היטב (אף על פי שהמלצר הודיע כי לא ניתן לשחק במידת העשייה בקטנטנים, הם הגיעו במידת עשייה מדויקת – MW. הגברת משחה על ההמבורגר גם שמנת-פטריות. על אף שזה נשמע שילוב הזוי, נהניתי משילוב הטעמים.

לסיכום החוויה

המנה שלי הייתה נפילה גמורה. כלקוח קבוע בסניף BBB נתניה, אני יודע שמדובר בנפילה חד פעמית, ולא סיבה להתאכזב ולרוץ למקומות אחרים (דוגמאת ביף בר). אני בלב שלם ממשיך לטעון כי זהו הסניף הכי טוב של הרשת. מנת הטריו היו בהחלט סבירים, אינני חסיד של המידה הקטנה, אבל הם נעשו למופת.

שם: BBB נתניה. כתובת: גיבורי ישראל 16, נתניה. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 11:45-03:00, ה'-ו' 11:45-04:00, ש' 11:45-03:00.

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי