הגראז' – אור בלאן יצא לבדוק הטבה בלעדית לחברי הקהילה וגילה שירות יוצא דופן

אור בלאן,

תחילת חודש תשיעי של הריון, אישתי רוצה צ'יפס והמבורגר, הזדמנות מצויינת לבדוק את ההטבה של מסעדת הגראז' – 15% הנחה על כל התפריט לחברי הקהילה. נכנסו לאוטו חיממנו מנועים ושמנו פעמנו לכיוון ראשל"צ.

רעב של לילה, אמצע שבוע ואשתי ההריונית דורשת צ'יפס והמבורגר, אז אני ממלא את תפקידי ולוקח אותה לאכול המבורגר וצ'יפס. כבר בכניסה קיבלנו חיוך מהמארחת שהושיבה אותנו חיש מהר. המלצרית לא איחרה להביא לנו את התפריטים ולערוך את השולחן, ולנו נותר רק לבחור. כששאלתי את המלצרית לגבי ההטבה לחברי הקהילה היא מיד חיכה ואמרה: "כן, 15% הנחה על כל המנות שבתפריט". עם הנחה כזו לא ניקח גם מנה ראשונה? וקינוח? טוב נו, אני בהריון, מותר לי.באגסי של הגראז', מקור: יח"צ

פותחים עם כרובית ואיולי

אין דבר קלאסי יותר מלפתוח ארוחת המבורגר עם כרובית מטוגנת (32 ₪ מחיר מלא, 27 ₪ לחברי הקהילה). כאילו יש, אבל למי אכפת – אני רעב ואוהב מטוגן. הכרובית המטוגנת הגיעה תוך 4 דקות מרגע ההזמנה, חמה ושמנונית במידה הנכונה בתוך נייר חום עם מטבל איולי ומטבל צ'ילי בצד. מטבל הצ'ילי היה קצת אנמי ולא התחבר לכרובית, האיולי לעומתו, היה תענוג שמערסל את הלשון ומשתלב נהדר עם מרקם הכרובית החמה בכל ביס. הכרובית של הגראז' תסגור לכם פינה בזה אין ספק. בגדול – טעמתי כרוביות טובות ממנה, טעמתי כרוביות גרועות ממנה, אך בזכות האיולי מדובר במנה שנותנת תמורה.
הכרובית המטוגנת של הגראז'

כשאור פגש את באגסי של הגראז'

למנה העיקרית הלכנו על המבורגר באגסי, היא בוול דאן (בכל זאת, הריון) ואני במדיום. 230 גרם של תערובת הבית, נטו בשר טרי וטעים. חיכינו בסבלנות עוד 5 דקות שלמות אחרי הכרובית ומגשי הקרטון הקלילים הונחו על שולחננו. רגע של מחשבה – קרטון? באמת? הייתי טוען שזה לא הכי מתאים. איכשהו המגש של הגראז' לא באמת עובד לי. תקראו לי מיושן, תקראו לי אליטיסט, אני מעדיף מגשי מתכת, ככה אני – משוגע. אבל איך אומר הפתגם הידוע? אל תסתכל במגש, אלא בהמבורגר שיש עליו. אכן מדובר בקציצה יפה, אצל אשתי היא הגיע לצד הר של צ'יפס, אצלי עם סלט קטן (כי מצפון? דיאטה? שקרכלשהו?). מדיום כמו שמדיום צריך להיות, קציצה עסיסית ומלאת ג'וסיות. הירקות טריים, הצ'יפס (של אישתי) פריך וחם ואפילו הסלט הקטן שהזמנתי בצד עוזר לעיכול שמח. ועכשיו השוס האמיתי, במסגרת ה-All Day Deal של הגראז', עיקרית + תוספת בצד + שתיה תשלמו 69 ₪ שזה מחיר נהדר. עכשיו במסגרת ההטבה לחברי קהילת המבורגר ישראל תהיו זכאים לעוד 15% גם על מחיר העסקית הזאת ותשלמו רק 59 ₪ (!!), שזה כבר מחיר מטורף.
המבורגר באגסי של הגראז'

ועכשיו לטופינג, האקסטרה שמעבר למנה – השירות לאורך כל הדרך חייכני, נהדר ויוצא מגדר הרגיל למסעדות דומות במחוזות אלו. הצוות במסעדה באמת מנסה לתת שירות במלוא מובן המילה בליווי של חום, סבלנות ומקצוענות. נדיר להיתקל בשירות כזה שעושה כיף גם מסביב ונותן עוד חיזוק להנאה מהארוחה. המבורגרים באים והולכים, אבל שירות טוב עושה את ההבדל. את הארוחה סיימנו עם צ'ורוס פרווה (36 ₪ מחיר רגיל, 31 ₪ לחברי הקהילה), ספק מבחירה, ספק מחזירות. לא ארחיב על המנה כי באמת שאין על מה (הגראז' פחות חזקים בקינוח הזה), רק אציין שאכלתי את הצ'ורוס רק כי הרגשתי מחוייב מוסרית לבדוק גם את החלק הזה בתפריט בעקבות ההטבה.הבאגסי של הגראז' בפוזה מפתה

מחשבות לסיכום

הבאגסי של הגראז' בהחלט נותן תמורה ראויה למחיר והמסעדה מלאה באנשים שבאים ליהנות מחוויה באווירה כיפית. יש המבורגרים טובים ומוצלחים יותר בארצנו הקטנטונת, אבל עם שירות כזה קשה להתחרות. במסגרת ההטבה של 15% לחברי קה"י מדובר אולי באחת הארוחות השוות ביותר שתוכלו למצוא, בוודאי באזור ראשל"צ – תמורה עצומה ביחס למחיר ושירות נהדר.

שם: הגראז' ראשון לציון. כתובת: תחנת דלק סונול, מחלף ראשונים, ראשון לציון. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ד' 12:00-01:00, ה'-ו' 12:00-03:00, ש' 12:00-01:30.

ליצירת קשר ופרטים נוספים מאיזי