המבורגר בר נהדר ולגימה מבירה לונדונית, כמה מטרים מהחוף

שי שוורץ,

מצאתי לכם בר מגניב, עם המבורגר נהדר ובירה בריטית מצטיינת. הוא קרוב לים, אין לו כל כך אלטרנטיבות באזור והוא סוגר פינה מכל הבחינות. המבורגר טוב, בירה מעולה ואווירת בר לא מחייב עם קצת אוויר לנשימה – שווה.

בוגרשוב 28, המבורגר חדש בעיר

בתחילת השבוע, בדרך חזרה משקיעה נעימה בחוף בוגרשוב, הבחנתי בבר בשם בוגרשוב 28 שנפתח מחדש. המקום היה עמוס כמעט בתפוסה מלאה ועל כל שולחן כמה מגשי המבורגר או מגשי בשרים לחלוקה. התעניינתי ושאלתי את אחד העובדים במה מדובר והוא סיפר לי שהם פתחו לפני כמה ימים ויש להם גרופון על ההמבורגר. בקיצור, הזמנתי גם את הגרופון התקלחתי והזמנתי את בן דוד שלי להצטרף אלי להמבורגר.

בוגרשוב 28, ההמבורגר החדש של בוגרשוב

תמורת 100 ₪ (במקום 170 ₪) קיבלתי שני המבורגרים עם טופינג על כל אחד, לצד צ'יפס וחצי ליטר בירה. ותכלס, נהניתי מכל ביס ולגימה לצד מוזיקה טובה וההנאה בלראות עסק חדש חי ונושם בתקופה הלא פשוטה הזאת.
בזמן שהמתנו להמבורגרים הגיעו חצאי הבירה שהזמנו, שתי כוסות קרות של בירת לונדון פרייד בריטית נהדרת. לא סתם הבריטים מתגאים בה, יש לה טעם נהדר. היא קלילה, קיצית ומתאימה בדיוק לתקופה הזאת ולצד ארוחה טובה! לגימה ועוד לגימה, צוחקים, נהנים מהאווירה, מדברים ולבסוף הגיעו ההמבורגרים, אחרי לא מעט זמן.

בוגרשוב 28, המבורגר וצ'יפס

על השולחן הונחו שני מגשים עם נייר עיתון ועליהם המבורגר וצ'יפס. רק שגם ההמבורגרשל בוגרשוב 28 עצמו מכוסה בעיתון מסיבה מסוימת. הפריע קצת לתמונה, אז תסלחו לי אני מסיר אחריות. לקחתי כמה טייקים ופתחתי את האריזה על ידי חציית המנה לשתיים. בפנים התגלו שני המבורגרים יחסית כהים בצבעם אך במידת עשייה נכונה וטובה – ניתן להבחין ע"פ מרקם הסיבים עצמם ולא ע"פ צבע. הקציצה אוורירית ושמנמנה ומרגישים שהיא טופלה ביד מיומנת במטבח. את ההמבורגר שלי ביקשתי עם גבינת בושה והוספתי לעסק גם פירות יער. האיזון בין הבשר, גבינת הבושה ופירות היער היה מצוין והכל השתלב לביס עסיסי וטעים בפה. הבשר עצמו טעים, מתובל היטב, עשוי נהדר והתוספות איכותיות ובמינון הנכון. הצ'יפס מטוגן נכון, קריספי וכיפי לאכילה אך בעיני לא מתובל מספיק והגיע בכמות קצת קטנה מדי. הרגשתי סוג של חשש בתיבול, שחלילה לא יהיה מתובל מדי כי לא כולם אוהבים. במצבים כאלה כדאי לתת את האופציה לצ'יפס נקי וצ'יפס מתובל ושכל אחד יבחר וייהנה עד הסוף. אבל סך הכל לא משהו שמעט מלח לא פתר והיה אחלה תוספת צד להמבורגר.

בוגרשוב 28 - המבורגר פירות יעש

בקרוב אקפוץ שוב

בן דוד שלי הזמין המבורגר עם חזה אווז ואמר שהיה נהדר. נהנינו מהאווירה במקום החדש, האוכל היה נהדר, המקום פתוח וקליל והבירה הייתה מצוינת. בנתיים שמעתי שמתוכנן ליין בורגרים מיוחד ובקרוב אחזור לטעום גם אותו ולעדכן, בטוח שיש להם מה להציע. אשלב את החוויה עם העובדה שאזור קינג ג'ורג', בוגרשוב, דיזינגוף זקוק נואשות להמבורגר טוב, בעיני יש פה תגלית רלוונטית ביותר. אעדכן שוב מהביקור הבא, בנתיים לכו נסו בעצמכם!

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי

שם: בוגרשוב 28. כתובת: בוגרשוב 28, ת"א. כשרות: לא כשר. שעות פעילות: א'-ו' 12:00-02:00, ש' 06:00-01:00