דיווח ראשון על הבייקון הכשר מהתפריט החדש של ברגר קינג

אבי גבאי,

רשת ברגר קינג השיקה סדרה חדשה של סנדוויצ'ים מסקרנים שאמורים להיות הבשורה הבאה לעולם אוכלי הכשר. יצאנו לבדוק האם הכריך החדש הוא גם מוצלח?

המבורגר בייקון כשר של בורגר קינג

מלך זילברשלג מככב בימים אלו בפרסומת מצחיקה וטובה שמבשרת על בואו של "הבייקון הכשר" בכריכים החדשים של ברגר קינג. למרות שאהבתי את הפרסומת, מצחיק לקרוא לתחליף של משהו עם השם המקורי של המשהו הזה, זה כמו שטבעונים יפתחו תחליף למח עגל ויקראו לו "מח טבעוני". אז בורגר קינג בעצם עשו את זה עם סוג של פסטרמה הודו שעל ידי צלייה מסויימת מגיעה לדבריהם לטעם של בייקון ומכאן, "בייקון כשר". הגענו לסניף ברגר קינג דיזינגוף סנטר לבדוק והזמנו את ה"בייקון קינג" (47.90 ₪ לארוחה) ואת ה"שניצל בייקון קינג" (53 ₪) ואחרי המתנה די ארוכה (ספרתי 2 עובדים שניסו להשתלט על 30 לקוחות) קיבלנו את המנות. פתחנו את עטיפת הנייר והסתכלנו על המנה, ואז אחד על השני, ואז על התמונה של ה"בייקון קינג" שמודבקת על הקיר.

בייקון כשר, חדש של בורגר קינג

המנה נראתה כמו כזאת שהרכיבו בחוסר חשק משווע, שממשיך את ההרגשה שקיבלנו מהקופאית. בכל זאת ובשם המקצועיות עברנו לשלב הטעימות וקודם כל את ה"בייקון" לבדו, בתור חובב בייקון מושבע, אני יכול להגיד לכם שמכל המימדים של בייקון אמיתי, הדמיון היחיד לבייקון הכשר היה בניחוח הטיפה מעושן שלו. שאר הדברים כמו המרקם, השומן, העומק בטעם, הקריספיות וכמובן המראה, לא היו דומים אפילו במעט לבייקון אמיתי וחבל כי זה כל הקטע בו.

כריך בייקון כשר של בורגר קינג

אני באמת חושב שאם היו מטגנים את הנקניק הזה עוד זמן, הסוכר שבו היה מתקשה והופך את הביס לקריספי יותר וטעים יותר. מנת השניצל הייתה תעשייתית ביותר ולצערי לקציצת ההמבורגר אי אפשר לקרוא המבורגר אלא אסופת חומרים בצבע כהה עם טעם של בשר מעובד וצורה של עיגול דק ביותר שנח בין שתי לחמניות, ירקות וקצת מיונז. המנות מוגשות בלחמניית תירס, יציאה מעניינת למרות שאני לא מבין את הקשר שלה לבייקון כשר ואת ההחלטה לוותר על לחמניית שומשום קלאסית.

שניצל בייקון כשר של בורגר קינג

בהצלחה לרשת בורגר קינג, ממליץ להם לקרוא לזה "הודו מעושן" ולא להתלות בעצים גבוהים כמו בייקון.

שם: ברגר קינג דיזינגוף סנטר. כתובת: דיזינגוף 50, ת"א. כשרות: כשר. שעות פעילות: א'-ה' 10:00 – 22:00, ש' 10:00 – 14:00

ליצירת קשר ומידע נוסף מאיזי